اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرفرمانده انتظامی گلستان خبر داد

شهادت یک مامور ناجا در آزادشهر
فرمانده انتظامی استان گلستان از شهادت ستواندوم "مصطفی سوسرائی" مامور ناجا در شهرستان آزادشهر در طی عملیات دستگیری سارقین خبر داد.

سردار سعید دادگر در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی همواره برای ایجاد امنیت و آرامش خاطر مردم عزیز جان خود را کف دست گرفته اند، اظهار کرد:ما به جانبازی و جانفشانی برای ملت شریف ایران افتخار می کنیم اما از فقدان حضور نیروهای وظیفه شناسمان که در عملیات های پلیسی به  شهادت  می رسند سوگوار خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بامداد امروز همکار وظیفه شناس انتظامی آزادشهر به منظور بررسی  سرقت  کابل برق و دستگیری سارقان به یکی از مناطق شهرستان اعزام شد، اظهار کرد:متهمان به محض مشاهده پلیس با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری می شوند و محل وقوع جرم را ترک می کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر اینکه همکار خدوم انتظامی حین تعقیب و گریز سارقان بر اثر برخورد با کابل برق فشار قوی قطع شده، بشدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد:متأسفانه به علت شدت جراحات وارده، این مامور انتظامی جان به جان آفرین تسلیم کرده و به خیل همکاران شهیدش پیوست.

دادگر ضمن تسلیت عروج شهادت گونه و مجاهدانه ستواندوم"مصطفی سوسرائی"، اضافه کرد:جان برکفان ولایت در لباس مقدس پلیس همواره نشان داده اند برای دفاع از امنیت و آرامش مردم تا پای جان تلاش خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دو سارق کابل برق نیز با تلاش ماموران انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.


http://www.caspiankhabar.com/93348تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96