اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرحضور کارشناسان وزارت نیرو برای بررسی قبوض نجومی برق در گلستان
دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی از حضور کارشناسان وزارت نیرو برای بررسی قبوض نجومی برق در استان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منتظری دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی در مورد موضوع صدور قبض‌های  برق  با مبلغ زیاد در استان گفت:در این خصوص با وزیر نیرو صحبت و مقرر شد در گام اول مبلغ قبض‌ها در حد توان مردم قسط بندی شود.

او گفت:همچنین طی صحبتی که با معاون وزیر در مورد حل ریشه‌ای این موضوع شد مقرر است کارشناسان  وزارت نیرو  امروز برای رسیدگی میدانی به گلستان بیایند.

او گفت:اقدام دیگر بررسی گزارش هواشناسی استان برای بهره مندی برخی شهرستان‌ها از نرخ محاسبه تعرفه گرمسیری است.

منتظری گفت:از مردم می‌خواهیم صبوری پیشه کنند و طی جلسه‌ای که حول این موضوع برگزار می‌شود زمینه حل مشکلات قبوض برق استان را فراهم کند.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی در مورد قبض‌هایی که موعد پرداخت آن‌ها به سر رسیده است گفت:در این مورد مذاکره‌ای با مدیرعامل برق استان داشتیم که نتیجه آن منوط به نظر کارشناسان اعزامی از وزارت نیرو شد.

علاوه بر مشکل مبالغ زیاد، برخی شهروندان هم از بی سر و سامانی در قبوض جدید و اعمال بدهی در قبض‌ها با وجود پرداخت، گلایه‌مند هستند.


http://www.caspiankhabar.com/92354تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96