اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرادامه روند افزایشی شیوع کرونا در گلستان/ تغییر کاربری بیمارستان‌ها به کرونا
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ادامه روند افزایشی شیوع کرونا در استان خبر داد و گفت: بیمارستان‌های گلستان به ویژه در شرق استان اشباع شده‌اند و کاربری بسیاری از بیمارستان‌ها را به کرونا تغییر داده‌ایم.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، سراج الدین عارف نیا، اظهار داشت:متاسفانه روند افزایشی شیوع  کرونا  در گلستان به ویژه شرق استان ادامه دارد و اکثر بیمارستان‌ها اشباع شده‌اند.

وی افزود:به دلیل تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های  گنبد کاووس، بیماران کرونایی در شهرهای اطراف مانند مینودشت و آزادشهر پذیرش می‌شوند و کاربری بسیاری از بیمارستان‌های استان را به کرونا تغییر داده‌ایم.

عارف نیا ادامه داد:جراحی‌های غیرضرور در بیمارستان‌ها انحام نخواهد شد و بسیاری از خدمات غیر کرونا در بیمارستان‌ها تعطیل می‌شود زیرا متاسفانه با برداشتن محدودیت‌ها فرهنگ کرونایی برقرار نشد.

وی اضافه کرد:این روند افزایشی شیوع کرونا در گلستان یک هشدار جدی است که اگر وضعیت سفید شد نباید مغرور شویم و باید با فرهنگ کرونایی زندگی کنیم.

عارف نیا خاطرنشان کرد:متاسفانه شاهد مرگ و میر بر اثر کرونا هستیم و پشیمانی پس از ابتلا دیگر سودی ندارد و اگر فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های  بهداشت ی را رعایت نکتیم عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

وی یادآور شد:مهم‌ترین نکات در حال حاضر عدم برگزاری تجمعات، عدم حضور در تجمعات و استفاده از ماسک است که مردم باید رعایت کنند تا واکسن و داروی کرونا تولید شود.


http://www.caspiankhabar.com/90870تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96