اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرشهادت مامور انتظامی استان گلستان در درگیری با اشرار
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: در تیراندازی تعدادی از افراد در یکی از روستاهای رامیان استواریکم علی سراوانی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سعید دادگر اظهارداشت:در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110مبنی بر تیراندازی تعدادی از افراد در یکی از روستاهای شهرستان رامیان بلافاصله ماموران انتطامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود:با حضور عوامل انتظامی در محل مشخص شد تعدادی از افراد که به دلیل اختلافات قبلی با هم درگیر بودند، اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری به سمت هم می کنند که در همین راستا استواریکم علی سراوانی که به همراه دو نفر از همکاران خود جهت دستگیری ضاربان و حفظ نظم و امنیت در محل حضور یافته بود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت که بلافاصله به بیمارستان اعزام شد.اما متاسفانه به علت شدت جراحات به درجه رفیع  شهادت  نائل شد.
 

فرمانده انتظامی گلستان با تسلیت شهادت این همکار انتظامی به خانواده شهید و مجموعه انتطامی استان و مردم شهید پرور استان گلستان تصریح کرد:در همین راستا با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، بلافاصله عوامل دخیل در درگیری و تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.

دادگر تصریح کرد:هم اکنون ضمن تشکیل پرونده، تحقیقات فنی در این زمینه آغاز شده است.


http://www.caspiankhabar.com/93684تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96