اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرهمزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران؛

فراخوان پویش ملی «نذر کتاب» منتشر شد
پویش ملی «نذر کتاب» منتشر همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت خانه کتاب و ادبیات ایران آغاز شد.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، خانه کتاب و ادبیات ایران پویش ملی«نذرکتاب»را با یاری خیرین و حامیان حقیقی و حقوقی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و با هدف رساندن کتاب به علاقه‌مندانی که امکان خرید کتاب ندارند، اجرا می‌کند.

علاقه‌مندان برای مشارکت در این پویش می‌توانند با مراجعه به ketab.ir وارد سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شده و از طریق صفحه نذر کتاب مبلغ مورد نظر خود را در درگاه اختصاصی این پویش پرداخت کنند.

همچنین شماره حساب 10/7722777/1 و شماره کارت 1867-1048-7270-5041 بانک رسالت به نام خانه کتاب و ادبیات ایران برای دریافت حمایت‌های مردمی پیش‌بینی شده است.

حامیان حقیقی و حقوقی مشارکت‎‌کننده در این پویش می‌توانند معادل وجه واریزی، مشخصات و کدملی افراد یا گروه‌هایی را اعلام کنند تا کد ملی آنها براساس میزان مبلغ واریزی حامی شارژ شود.

بر اساس این فراخوان، اگر فرد یا گروه خاصی مورد نظر حامیان نباشد، خانه کتاب و ادبیات ایران با سمن‌ها(سازمان‌های مردم نهاد)و گروه‌های جهادی که در سطح کشور نیازسنجی انجام داده و گروه‌های هدف را برای بهره‌مندی از این طرح شناسایی کرده‌اند، تعامل کرده و پس از کسب اطلاعات لازم متناسب با نیاز آن‌ها کد اعتباری رایگان برای خرید کتاب اختصاص خواهد داد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 7618865-0938 و 91009898-021 داخلی 2000 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است، امکان ارائه گزارش کامل از تمامی مراحل حمایت تا ارسال کتاب به صورت تفکیکی وجود دارد.

یادآوری می شود؛ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.irمراجعه کنند.


http://www.caspiankhabar.com/92764تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96