اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرکشف انبار غیرمجاز مواد اولیه تولید ضدعفونی‌کننده از سوی سپاه گلستان/۲۰ تن مواد اولیه وارد چرخه تولید شد
جانشین سپاه نینوای استان گلستان گفت: انباری غیرمجاز با ۲۰ تن مواد اولیه که برای تولید ضدعفونی‌کننده‌ها به کار می‌رود از سوی اطلاعات سپاه نینوای استان کشف شد.

به گزارش  کاسپین خبر  از گرگان، سرهنگ سیدموسی حسینی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگویی خبری اظهارداشت: سپاه  برای مقابله با بیماری  کرونا  خود را در کنار مردم و مسئولان می‌داند و تلاش می‌کند تا اقدامات موثری در این زمینه داشته باشد.

وی افزود:در روزهای اخیر سازمان اطلاعات سپاه نینوای استان توانست 8 هزار و 600 لیتر مواد ضدعفونی کننده را کشف کند و با هماهنگی مراجع قضایی این مواد را در اختیار  دانشگاه علوم پزشکی  قرار دادیم.

جانشین سپاه نینوای استان ادامه داد:علاوه براین انبار غیرمجاز دیگری نیز در استان شناسایی شد که از این مکان 20 تن مواد اولیه تولید فرآورده‌های ضدعفونی کننده، کشف شده است.

به گفته وی در این ارتباط سه نفر هم دستگیر شده‌اند و مواد کشف شده نیز در اختیار چرخه تولید قرار گرفت.

حسینی بیان داشت:به همه کسانی که در این بحران به دنبال سودجویی هستند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند هشدار می‌دهیم که شناسایی و با آنان برخورد می‌شود.

وی از مردم خواست هرگونه اخباری در زمینه  احتکار  را از طریق شماره 114 به سازمان اطلاعات سپاه نینوای استان منعکس کنند./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/9174تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96