اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررئیس ستاد انتخابات گلستان خبرداد:

رقابت ۲۳۵ نامزد انتخابات مجلس در گلستان
رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تعداد نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم در شش حوزه انتخابیه استان گلستان، بر اساس آخرین اعلام وزارت کشور ۲۳۵ نفر است.

 عبدالرضا چراغعلی  صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد:تعداد ثبت نام کنندگان  انتخابات  یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی  در استان ۴۱۸ نفر بودند که از این تعداد ۲۲ نفر انصراف دادند.

وی افزود:تعداد ۱۷۱ نفر عدم تایید صلاحیت شدند و ۷ نفر هم جابه جایی حوزه های انتخابیه از تهران، قم، سیستان و بلوچستان داشتیم.

رئیس  ستاد انتخابات  گلستان، تعداد نامزدهای انتخابات در استان را ۲۳۵ نفر اعلام کرد و گفت:تعداد نامزدهای انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۷۰ نفر، حوزه گنبدکاووس ۳۳ نفر، حوزه رامیان و آزادشهر ۲۲ نفر، حوزه علی آبادکتول ۲۷ نفر، حوزه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان ۳۴ نفر و حوزه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه ۴۹ نفر است.

چراغعلی با تاکید بر رعایت قانون و ضوابط تبلیغات از سوی کاندیدا و طرفداران آنها، تصریح کرد:تبلیغات رسمی نامزدها از بامداد فردا آغاز شده و تا ساعت ۸ صبح پنجشنبه یکم بهمن ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد:تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در گلستان، یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر است که بیش از ۷۱ هزار نفر آنها رای اولی هستند.

رئیس ستاد انتخابات گلستان تصریح کرد:بیش از ۱۵ هزار نفر در فرآیند برگزاری انتخابات در سطح استان فعالیت خواهند داشت.

به گزارش  کاسپین خبر ، استان گلستان با شش حوزه انتخابیه، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد./ایسنا


http://www.caspiankhabar.com/9016تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96