اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرتاکید فرمانداری برای خرید هزار مخزن جدید زباله در گرگان
یکصد و نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورای شهر گرگان شامگاه دیشب (شنبه) با قرائت نامه فرمانداری در تاکید برای خرید یک هزار مخزن زباله و رفع مشکلات مرتبط با جمع‌آوری پسماندهای شهری برگزار شد.

در این نامه که در صحن علنی شورا قرائت گردید،  فرمانداری  همچنین خواستار مشخص شدن دلایل مخالفت برخی از اعضای این شورا با لایحه خرید این مخازن  زباله  شد.

بر این اساس فرمانداری  گرگان  ضمن اشاره به برگزاری مناقصه قانونی و تعیین و مشخص شدن شرکت برنده، از اعضای  شورای شهر  گرگان خواست تا مخالفان این لایحه دلایل خود را مشخص و به فرمانداری اعلام کنند.

برخی از اعضای شورای شهر دلایل رای مخالفت خود را کیفیت نامناسب مخازن پیش بینی شده در این لایحه عنوان کرده بودند که این موضوع، کمیته تطبیق و فرمانداری را قانع نکرد.

در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر گرگان، لایحه  شهردار ی با موضوع تعیین برنده مناقصه شهرداری برای تحویل یک هزار مخزن زباله با صرف اعتبار حدود ۱۴ میلیارد ریال در صحن مطرح شد که با وجود برگزاری مناقصه و تعیین شرکت برنده، اعضای شورای شهر به آن رای ندادند.

در جلسه شب گذشته همچنین لایحه مربوط به فروش ۲ واحد مسکونی شهرداری واقع در مجتمع رسپینا برای پرداخت بخشی از بدهی این نهاد به پیمانکار پروژه روگذر افسران به رقم مجموع ۸۰ میلیارد ریال به رای گذاشته شد که به تصویب رسید.

شهردار گرگان با اشاره به ضرورت تامین نقدینگی برای اتمام پروژه های شهری اظهار داشت:به رغم تمام شائبه ها ایجاد شده، فروش ۲ واحد مسکونی بر اساس قراردادهای قانونی انجام شده است.

عبدالرضا دادبود گفت که این نهاد به تمام قراردادهای خود با پیمانکاران پایبند خواهد ماند./ایرنا


http://www.caspiankhabar.com/8638تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96