اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرآمارهایی جالب از منابع انسانی شهرداری گرگان

10 درصد پرسنل شهرداری فوق لیسانس دارند/ ۶۲۸ پست‌ مصوب اما بلاتصدی!
سرپرست توسعه مدیریت منابع شهرداری گرگان، تعداد کل پست‌های مصوب در شهرداری گرگان را 770 مورد اعلام کرد و گفت: از این میزان ۱۴۲ پست دارای تصدی و ۶۲۸ مورد بلاتصدی است.

سرپرست توسعه مدیریت منابع  شهرداری گرگان ، تعداد کل پست‌های مصوب در شهرداری گرگان را 770 مورد اعلام کرد و گفت:از این میزان ۱۴۲ پست دارای تصدی و ۶۲۸ مورد بلاتصدی است.

به گزارش کاسپین خبر از گرگان،  محسن کریمی  صبح امروز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به مأموریت خود در شهرداری مشهد مقدس اشاره و اظهار کرد:شهرداری ۶۳۰ نیرو در اختیار دارد که 150 نفر در سازمان حمل و نقل، 19 نفر در سازمان فضای سبز، 97 نفر در آتشنشانی، 20 نیرو در سازمان فرهنگی و ورزشی با این مجموعه همکاری می‌کنند.

وی به تسهیلات کارکنان شهرداری اشاره کرد و گفت:از مجموعه کل نیروها ۱۹۰ نفر زیر دیپلم، ۲۲۲ دیپلم، ۷۰ نفر فوق دیپلم، ۲۴۲ نفر لیسانس و ۸۱ نفر فوق لیسانس دارند.

کریمی به تعداد پست‌های مصوب به تفکیک محل خدمت اشاره کرد و گفت:۳۴۷ نفر در شهرداری، ۵۹ نفر در حمل و نقل، ۳۵ نفر در سازمان فضای سبز، ۲۸۱ نفر در آتش‌نشانی و ۴۸ نفر در فضای سبز پست‌های مصوب شهرداری گرگان است.

وی به پروژه‌های در دست اقدام اشاره کرد و افزود:ساماندهی خودروهای استیجاری، ایجاد صندوق سلامت برای تمام کارکنان، راه‌اندازی میز خدمت، شناسایی فعالیت‌های قابل اندازه‌گیری به بخش خصوصی و تجمیع انبارهای پراکنده از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری است.

سرپرست توسعه مدیریت منابع شهرداری گرگان به اقدامات هوشمندسازی خدمات شهرداری تاکید کرد و یادآور شد:پرداخت عوارض الکترونیک خودرو، عوارض نوسازی، اعلام ضوابط ساخت و ساز به صورت هوشمند بر روی نقشه، پیگیری آنلاین درخواست‌های ثبت شده و راه‌اندازی پنل پیامکی در کمیسیون ماده ۱۰۰ تاکید کرد/فارس


http://www.caspiankhabar.com/7030تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96