اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان:

ماسک تولیدی شرکت گلستانی وارد بازار می شود
استاندار گلستان گفت: تولیدات ماسک شرکت گلستانی از ساعتی دیگر وارد بازار می شود.

به گزارش  کاسپین خبر ،  هادی حق شناس  بعدازظهر چهارشنبه در آیین کلنگ زنی نخستین کارخانه نوآوری  گرگان  با اشاره به بیماری  کرونا ، اظهارکرد:یک شرکت دانش بنیان که در واقع از پارک های علم و فناوری به ثمر نشسته، نگرانی ایران را در تولید محلول ضدعفونی کننده برطرف خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این شرکت نیاز ۳۰ درصد کشور را تأمین می کند، افزود:همچنین شرکت دیگری که از امروز خطر تولید آن راه اندازی شده، مشکل  ماسک  استان را برطرف خواهد کرد.

حق شناس گفت که این شرکت روزانه ۴۰ هزار ماسک تولید کرده و کیفیت آن از ماسک های موجود بهتر است.

وی با بیان اینکه قیمت عرضه این ماسک حداکثر ۵۰۰ تومان خواهد بود، ادامه داد:امروزه تعداد شرکت های بزرگ در ایران رو به افزایش است و فقط با یک بسته نرم افزای درآمد بالایی دارند.

 استاندار  با اشاره به احداث کارخانه نوآوری در گرگان اظهارکرد:اگر ۶۰۰ نفر در این محل مشغول به کار شوند و تنها یک ایده از بین آنها تجاری شود همه از آنها بهره مند خواهند شد.

حق شناس ادامه داد:این کارخانه نوآوری فرصت بی نظیری برای نخبه های گلستانی است تا بتوانند ایده های خود را در آن پرورش دهند.

وی با اشاره به سخن رئیس جمهور مبنی بر ایجاد کارخانه نوآوری در همه استان های کشور، خاطرنشان کرد:مطالعات و نقشه های فاز نخست کارخانه نوآوری تهیه شده و امیدواریم با جذب پیمانکار در مدت یک سال به پایان برسد و در سال ۹۹ شاهد افتتاح آن باشیم./مهر


http://www.caspiankhabar.com/9083تبلیغ کانال تلگراممهر ما در دل تاریخ سبز شد
شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96