اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرفوت دومین زائر گلستانی در حج
جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: زائر گلستانی پس از اعمال حج ابراهیمی و انجام رمی جمرات در سرزمین منا به دلیل سکته قلبی درگذشت.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از فارس؛ محمدرحیم ملاح ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زائر گلستانی به نام«حاج‌علی‌اصغر محبی»از کاروان شماره ۳۸۰۶۴ گنبدکاووس که به سرزمین وحی مشرف شده بود، به دلیل سکته قلبی به دیدار حق شتافت.
جانشین مدیریت  حج و زیارت  گلستان افزود:این زائر پس از اعمال حج ابراهیمی و انجام رمی جمرات در سرزمین منا دچار سکته قلبی شد و در پی آن به بیمارستان«منا الوادی»مکه انتقال یافت اما با وجود تلاش کادر درمان، دار فانی را وداع گفت.
وی گفت:۱۸ خردا هم زائر دیگر گلستانی، یک روز پس از اعزام به علت سکته قلبی جان باخته بود.جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان ادامه داد:براساس آخرین اخبار دریافتی از کاروان‌ها حال تمامی زائران خوب بوده و مشکلی ندارند.ملاح اضافه کرد:حجاج گلستانی در حال بازگشت از منا به مکه مکرمه هستند که پس از چند روز اقامت در این شهر، به مدینه منوره اعزام خواهند شد.گفتنی است؛ تاریخ بازگشت اولین کاروان حجاج گلستانی ۱۶ تیر ماه سال جاری و آخرین کاروان نیز ۲۱ تیر ماه خواهد بود.


http://www.caspiankhabar.com/95126تبلیغ کانال تلگرام

برچسب‌ها

حج و زیارت


شهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96