اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرصعود گرگان به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان بسکتبال آسیا
شهرداری گرگان در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان بسکتبال آسیا مقابل تیم هیروشیما ژاپن به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از فارس، عصر سه شنبه‌۲۲خردادماه، تیم  بسکتبال   شهرداری  گرگان در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم هیروشیما ژاپن رفت و با نتیجه ۹۴ بر ۸۱ به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یافت.

این دیدار را شهرداری گرگان با ترکیب ارسلان کاظمی، نوید رضایی‌فر، سینا واحدی، جاناتان همیلتون آغاز کرد.شاگردان مصطفی هاشمی نیمه اول را با نتیجه ۴۶ بر ۴۵ واگذار کردند.جوزف مایکل یانگ در ۳۴ امتیاز، ۴ ریباند، ۴ پاس گل و کارایی ۳۰ بهرین بازیکن این دیدار بود.

نتایج چهار کوارتر این دیدار به شرح زیر است:کوارتر اول:23 بر 17/هیروشیماکوارتر دوم:28 بر 23/گرگانکوارتر سوم:29 بر 20/گرگانکوارتر چهارم:20 بر 15/گرگانتیم شهرداری گرگان با دو پیروزی و یک شکست مرحله گروهی این رقابت‌ها را پشت سر گذاشت و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

گفتنی است که دو تیم برتر دو گروه الف و ب به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بسکتبال آسیا صعود می‌کنند.قهرمان این رقابت‌ها به مسابقات بین قاره‌ای صعود خواهد کرد.


http://www.caspiankhabar.com/95106تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96