اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررییس ستاد انتخابات گلستان:

مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است
رییس ستاد انتخابات گلستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات از اولویت های کشور است که نخبگان جامعه می توانند در این بخش بسیار تاثیرگذار باشند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، سیدعلی مهاجر بعد از ظهر دوشنبه در نشست با فعالان و نخبگان اظهار کرد:نخبگان و خواص جامعه نقش مهمی در هدایت جامعه دارند لذا از آنها تبیین، روشن‌گری و راهبری مردم و هم‌چنین مطالبه‌گری از مسؤولان انتظار می‌رود.

وی افزود:مطمئناً اگر روحیه امیدوارانه و پر نشاط در جامعه نباشد از حرکت باز خواهیم ایستاد و این همان خواست دشمن بوده و وظیفه شما نخبگان ایجاد امید و حرکت در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت:باید مردم را نسبت به تصویر غیر واقعی و نا امید کننده که از ایران در فضای مجازی توسط دشمنان تصویر می‌شود، آگاه کنید.

وی یادآورشد:فضای مجازی که دشمنان آن را برای مردم خود و امنیت کشور خود مضر می‌دانند، ابزار آنها در جنگ نرم برای تجاوز به اذهان ملت‌ها و تغییر باورها است، لذا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

رئیس  ستاد انتخابات  استان گلستان گفت:مردم در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری مدیریت اجرایی کشور را به دولتی سپردند که با توکل و اتکا به توان داخلی و عمل به فرمایشات رهبر انقلاب، کشور را از چالش‌های بزرگی هم چون بیماری کرونا عبور داد.

وی یادآور شد:بیماری کرونا که علی رقم کشته‌های روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفری، کشور را کاملاً متوقف کرده بود و دیدیم با تغییر نگاه و باور چگونه شرایط تغییر کرد.

مهاجر اظهار کرد:اکنون در آستانه انتخاباتی قرار داریم که دشمن نسبت به آن حساس است و برای بی‌اعتمادی مردم نسبت به آن تلاش می‌کند، از این رو اولویت کشور مشارکت حداکثری است و شما نخبگان جامعه می‌توانید اثرگذار باشید.


http://www.caspiankhabar.com/95102تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96