اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرجدیدترین اخبار کرونا در گلستان| ۱۱۵ نفر جان خود را از دست دادند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به افزایش مبتلایان و جان‌باختگان کرونا در استان گفت: تاکنون آزمایش کرونای ۳۹۱ در گلستان مثبت اعلام شده و ۱۱۵ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش  کاسپین خبر  از گرگان،  عبدالرضا فاضل  ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش 10 بیمار مبتلا به  کرونا  در  استان  اظهارداشت:امروز 10 نفر به مبتلایان و 2 نفر به جان باختگان کرونا در استان افزوده شد و تاکنون آزمایش کرونای 391 در گلستان مثبت اعلام شده و 115 نفر جان خود را از دست دادند.

وی افزود:اگر مردم توصیه‌های  بهداشت ی را رعایت نکنند تا ماه‌ها درگیر این بیماری خواهیم بود اما با همراهی مردم می‌توانیم زنجیره شیوع این بیماری را قطع کنیم.

رئیس  دانشگاه علوم پزشکی  گلستان با تاکید بر اینکه فقط با همراهی مردم می‌توانیم زنجیره شیوع این بیماری را قطع کنیم، از مردم خواست:کرونا را جدی بگیرند، ایام نوروز در خانه بمانند و نکات بهداشتی فردی و محیطی را رعایت کنند.

فاضل گفت:اکنون روند مراجعه به مراکز  درمانی  سیر کاهنده یافته است اما احتمال می دهیم بین دهم تا پانزدهم فروردین دوباره پیک دیگری از شیوع بیماری داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت:در سه روز آخر اسفند به سبب مسافرت‌ها و شلوغی بازارها احتمال دارد در نیمه فروردین با افزایش شمار بیماران مواجه شویم.

وی هم‌چنین از کنترل ورودی و خروجی‌های گلستان خبر داد و گفت:با تاکید استاندار گلستان از ورود خودروها با پلاک غیر گلستان جلوگیری می‌شود./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/9216تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96