اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر۱۸۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان استان گلستان توزیع شد/مشارکت سمن‌ها در رزمایش کمک‌های مؤمنانه
سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از توزیع یک‌هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان سطح استان گلستان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، ساسان معین ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت:یک‌هزار و 800 بسته معیشتی توسط افراد خیر و به همت و یاری و حضور گسترده سمن‌های فعال استان و هیئت‌های ورزشی مهیا شده که در بین  نیازمندان  شهرستان‌های گرگان، علی‌آبادکتول، رامیان، گنبدکاووس و مینودشت، توزیع می‌شود.

وی ادامه داد:علاوه‌بر بسته‌های معیشتی، 100 پرس غذای گرم نیز با حمایت سمن‌ها و جامعه ورزش تهیه و طی هفته نیز بین نیازمندان توزیع شود.

سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان اظهار کرد:این برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و در راستای رزمایش‌کمک مؤمنانه و‌با هدف کمک به نیازمندان در مناطق حاشیه‌نشین شهرهای استان و‌افراد آسیب‌دیده از ویروس منحوس‌ کرونا  اجرا شد.

معین گفت:سازمان‌های مردم نهاد به ویژه جوانان به‌عنوان هسته‌های فعال اجتماعی و مردمی در همه فعالیت‌ها و نیازهای ملت و دولت در عرصه‌های مختلف حضور داشته‌اند.

سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان افزود:با همت سمن‌های جوانان، خیران و پشتوانه مردمی و اجتماعی در راستای تحقق اهداف رزمایش، فرامین رهبر معظم انقلاب و ستاد ملی مقابله با کرونا گام بر می‌داریم.


http://www.caspiankhabar.com/91402تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96