اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرخط و نشان رئیس دادگستری گلستان برای سنگ‌اندازان مسیر تولید
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برخورد قضائی در انتظار مدیرانی خواهد بود که مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی را اجرا نکنند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از روابط عمومی  دادگستری  گلستان،  هادی هاشمیان  با تاکید بر حمایت تمام قد دستگاه قضائی استان از تولید اظهار داشت:ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان و ستاد رفع موانع تولید در استانداری دو کارگروه هستند که در کنار هم و با کمک هم برای هموار کردن مسیر توسعه  اقتصادی  و صنعتی استان تلاش می‌کنند.

وی با تاکید بر این که همه مصوبات کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی لازم‌الاجرا است افزود:مدیران دستگاه‌هایی که مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری را اجرا نکنند منتظر برخورد قضایی و تشکیل پرونده باشند.

هاشمیان گفت:در سال جهش تولید همه تلاش ما در هر جایگاه و مسئولیتی که قرار داریم برای کمک به تولیدکنندگان و ایجاد اشتغال است و کسی حق ندارد با برخورد سلیقه‌ای، چرخ تولید و اقتصاد استان را از حرکت بیندازد.

وی از بانک‌ها هم خواست بر اساس دستورالعمل‌های بانک مرکزی عمل کنند و از دریافت سودهای مرکب خودداری کنند.

رئیس کل دادگستری استان اظهار داشت:جلوگیری از توقیف خطوط تولید، اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، رسیدگی فوری پرونده‌های مفاسد اقتصاد به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از دیگر اقداماتی بوده که دادگستری استان در سال‌های اخیر در بخش کمک به احیای واحد‌های تولیدی استان انجام داده است.


http://www.caspiankhabar.com/91201تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96