اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبریکی از بانک‌های استان گلستان به‌دلیل گرانفروشی ارز محکوم شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت: یک بانک استان گلستان به پرداخت چندمیلیارد ریالی در حق شاکی خصوصی و یک میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت به دلیل گرانفروشی ارز محکوم شد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی گلستان، حسین نجف‌زاده اظهار داشت:در پی شکایت شاکی خصوصی از یکی از  بانک ‌های استان به اتهام  گرانفروشی  ارز در سازمان صنعت، معدن وتجارت پرونده‌ای تشکیل و در شعبه سوم بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی گرگان مورد رسیدگی قرار گرفت و رای محکومیت بانک موصوف از سوی این مرجع صادر شد.

نجف‌زاده ادامه داد:پس از ابلاغ رای شعبه سوم، این بانک تقاضای تجدیدنظرخواهی کرد و پرونده در شعبه اول تجدید نظر استان مورد رسیدگی قرار گرفت و بانک را براساس بند د ماده 2 قانون تعزیرات حکومتی به پرداخت مبلغ 316 میلیارد و 642 میلیون ریال در حق شاکی خصوصی و همچنین به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان از همه شهروندان استان خواست:درصورت مشاهده هرگونه  تخلف  اقتصادی وصنفی، بهداشتی، قاچاق کالا و ارز و غیره، موضوع را به صورت حضوری و یا از طریق تلفن 135 به  اداره کل تعزیرات حکومتی  استان و نیز سامانه اینترنتی 135 به سازمان تعزیرات حکومتی و یا از طریق تلفن 124 به سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گزارش کنند.


http://www.caspiankhabar.com/91200تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96