اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرحضور بازپرس ویژه قتل در جهان نما/«چگل سر» محل کشف جسد
بعد از اعلام کشف جسد یک زن در جهان نمای کردکوی، بازپرس ویژه قتل در محل حضور یافت.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر،  جسد  یک زن صبح جمعه در ارتفاعات  جهان نما  کشف شد.

مشخصات ظاهری این فرد با کوهنورد گمشده( سها  رضانژاد) مطابقت دارد اما هنوز جسد احراز هویت نشده است.

سرپرست جمعیت  هلال احمر  گلستان در این خصوص اظهارکرد:نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر گلستان با از سرگیری عملیات جستجوی کوهنورد گمشده در منطقه جهان نمای  کردکوی  از ساعت هفت صبح جمعه ۱۷ مرداد؛ حوالی ظهر اطراف منطقه چکل سر و یارعلی جهان نما در ناحیه بالادست آبشار با جسد فردی مطابق با شواهد اعلامی کوهنورد گمشده روبرو شدند.

فرهاد میقانی افزود:نیروهای امدادی پس از یافتن جسد، مراتب را به مراجع مربوطه گزارش کردند.

وی توضیح داد:باتوجه به صعب العبور بودن منطقه، تعداد نیروهای عملیاتی به منظور تسریع در انتقال جسد فرد پیدا شده به بالادست، افزایش یافتند.

میقانی تصریح کرد:اعلام نظر نهایی در خصوص این مطلب که آیا به طور حتم جسد پیدا شده متعلق به کوهنورد گمشده در منطقه جهان نماست، با نیروهای انتظامی و امنیتی است.

 دادستان  عمومی و انقلاب کردکوی در این خصوص اظهارکرد:در پی کشف جسد یک زن در مناطق کوهستانی صعب العبور شهرستان کردکوی و با توجه به اهمیت موضوع و دستور ریاست کل  دادگستری  استان گلستان، بازپرس ویژه  قتل  همراه با ماموران پلیس آگاهی برای بررسی محل کشف جسد اعزام شدند.

هادی عزیززاده اضافه کرد:نشانه هایی در محل کشف جسد کشف شده که با نشانه هایی که از سوی خانواده خانم سها رضانژاد ارائه شده بود، اشتراکاتی دارد اما تا زمان انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام آزمایشات مربوطه، نمی توان در خصوص هویت جسد با قطعیت صحبت کرد.

پیش از این  هادی هاشمیان ، رییس کل دادگستری گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوی خبر داده بود و گفته بود:در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

سهارضانژاد، دختر ٢٧ ساله طبیعت گردی است که مدتی پیش در ارتفاعات جهان نمای شهرستان کردکوی  مفقود  شده بود.


http://www.caspiankhabar.com/91033تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96