اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرکارشناس عملیات هلال‌احمر گلستان:

تاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده است
کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به جزییات عملیات جستجو و نجات زن گمشده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی پس از شش روز، گفت: تاکنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی این فرد از صخره مشاهده نشده است.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از  هلال احمر  گلستان، حسین اصغری اظهار کرد:روز جمعه ۱۵ تیرماه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر  مفقود ی یک زن ۲۷ ساله در منطقه چکلسر  جهان نما ی  کردکوی ، یک تیم اولیه به منطقه اعزام شد و به‌تدریج تیم‌های بعدی وارد منطقه شدند.

وی افزود:پس از بررسی تئوری احتمالات تیم‌ها به‌صورت فرودهای مختلف از دیواره‌ها و از محل‌هایی که احتمال پرت شدن وجود داشت، به فاصله دو یا سه متر از محل به شعاع ۵۰۰ متر به سمت شرق و غرب انجام شد.

کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان بیان کرد:جستجوی زمینی نیز با همکاری افراد محلی و کوهنوردان و کمک سگ‌های نجات صورت گرفت.

اصغری گفت:طی این مدت روزانه ۴ یا ۵ تیم به‌صورت کامل دیواره را جستجو کردند و هر منطقه ۳ یا ۴ بار جستجو شده است.

وی خاطرنشان کرد:از کوه چکلسر تا شعاع ۱۵ کیلومتر و تمام کلبه‌های منطقه جستجو شده است؛ تاکنون هیچ ردی از‌پرت شدگی مشاهده نشده است.

 کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان بیان کرد:مهم‌ترین مشکل ما برای جستجو، هوای مه‌آلود و بارندگی است.تیم‌های متخصص و نیروی مردمی راه بلد به تعداد کافی حضور دارند.

اصغری با اشاره به اینکه خانواده فرد گمشده در کنار ما هستند، گفت:با دامن‌زدن به شایعات به آنها فشار روحی بیشتری وارد نکنیم.

پنجشنبه ۱۴ تیرماه سها رضا نژاد به همراه ۲۰ نفر طبیعت گرد از تهران راهی منطقه جهان نما در ارتفاعات کردکوی در غرب گلستان شدند.به گفته اعضای این گروه، وی از صبح جمعه بعد از خارج شدن از چادر دیگر برگشت.از آن زمان تلاش های گروه های مختلف امدادی برای یافتن وی ادامه دارد.


http://www.caspiankhabar.com/90940تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96