اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۴۵۰۰ شغل در گلستان ایجاد می‌کند
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان از ایجاد ۴ هزار و ۵۰۰ شغل تا پایان امسال در استان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از تسنیم، مهدی سلمان‌زاده بعداز ظهر امروز در مراسم آغاز مرحله دوم  رزمایش همدلی و احسان  در استان گلستان اظهار داشت:ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)در کنار اقدامات عمرانی مانند ساخت مدارس و مراکز بهداشتی، برای کمک به نیازمندان و محرومیت‌زدایی نیز پیشگام است.

وی یکی از حوزه‌های ماموریت ستاد اجرایی را ایجاد  اشتغال  و حمایت از واحدهای تولیدی و کسب و کارهای کوچک عنوان کرد و یادآور شد:سال گذشته از همین محل 2 هزار و 500 شغل در استان ایجاد کردیم.

سلمان‌زاده اضافه کرد:برنامه امسال  ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در استان ایجاد 4 هزار و 500 شغل است که تلاش می‌کنیم بیشتر از برنامه فرصت شغلی در استان ایجاد کنیم.

وی درباره اجرای رزمایش همدلی و احسان نیز بیان داشت:با شیوع بیماری کرونا در کشور و به تبع آن در استان گلستان و برای کمک به خانواده‌های نیازمند و کسانی که در اثر این بیماری معیشت آنان به مشکل مواجه شده بود، مرحله نخست رزمایش را در استان گلستان اجرا کردیم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره)استان گفت:در مرحله نخست 17 هزار بسته معیشتی هرکدام به ارزش 250 هزار تومان شامل اقلام و مایحتاج ضروری بین نیازمندان استان توزیع شد.

وی افزود:در مرحله دوم این رزمایش که امروز آغاز شده است 130 هزار قطعه مرغ و ماهی بین 65 هزار خانوار توزیع می‌شود.

سلمان‌زاده با بیان اینکه 200 گروه جهادی، خیریه‌ها، سمن‌ها و فعالان اجتماعی در توزیع این بسته‌ها مشارکت دارند، گفت:این بسته‌ها در مدت 30 روز بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهدشد.


http://www.caspiankhabar.com/90925تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96