اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررئیس پلیس آگاهی گلستان:

تلاش برای یافتن کوهنورد گمشده در گلستان ادامه دارد
رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: تلاش برای یافتن کوهنورد گمشده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی ادامه دارد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از مهر، سرهنگ  مجتبی مروتی  اظهار کرد:به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر  مفقود ی یکی از اعضای تور گردشگری و کوهنوردی در ارتفاعات  کردکوی ، بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس آگاهی و انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی گلستان با اشاره به اعزام تیم هایی مجرب و ویژه به منطقه مورد نظر، افزود:با حضور ماموران در محل مشخص شد خانمی ۲۷ ساله صبح زود از چادر خارج شده و پس از گذشت مدتی سایر اعضا متوجه عدم بازگشت وی شدند.

مروتی تصریح کرد:بررسی های تخصصی و میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و تا این لحظه ماموران بصورت شبانه روز با کمک معتمدان محل و تیم های امدادی، مشغول گشت زنی هدفمند برای یافتن این کوهنورد هستند.

وی با بیان اینکه فرضیه های مختلف در دست بررسی است، گفت:طی هماهنگی با مراجع قضائی، مدیر تیم کوهنوردی و سه نفر از اعضای مرتبط برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

مروتی در پایان با تاکید بر تداوم تلاش ها برای یافتن این کوهنورد ادامه دارد:از شهروندان محترم و اهالی آن محل تقاضا داریم در صورت یافتن این خانم سریعاً مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


http://www.caspiankhabar.com/90923تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96