اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرنقره داغ قاچاقچیان بهار امسال / ثبت در سامانه جامع انبار‌ها شرط تمدید پروانه اصناف در گرگان
فرماندار گرگان از جریمه ۸۰۰ میلیون تومانی پرونده‌های قاچاق در تعزیرات استان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  محمد حمیدی ،  فرماندار   گرگان  در جلسه کمیسیون  قاچاق  کالا و ارز شهرستان گفت:بهار امسال ۹۴ فقره پرونده در حکم قاچاق به تعزیرات حکومتی ارسال شد که از این تعداد ۶۳ پرونده رسیدگی و متخلفان به پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان جریمه محکوم شدند.


محمد حمیدی با تاکید بر این که مشخصات انبار کلیه اصناف کلی فروش وخرده فروش شهرستان بایددرسامانه جامع انبارهاثبت شود گفت:ملاک ادامه فعالیت و تمدید پروانه اصناف از سوی اتاق اصناف، بررسی روند ثبت کالا در سامانه جامع انبار باشد.


حمیدی افزود:گردش کالا بین تولید کننده ومصرف کننده باید در سامانه انبار‌ها ثبت شود و همه صنوف غیردولتی ودستگاه‌های دولتی اعم از عمده فروشی و خرده فروشی مواد غذایی و لوازم خانگی ملزم به رعایت آن هستند.


فرماندار گرگان با اشاره به تشکیل تیم مشترک برای بازدید از واحد‌های صنفی گفت:اداره صمت، اتاق اصناف و جهاد کشاورزی در قالب گشت‌های مشترک از واحد‌های صنفی زیرمجموعه خود بازدید کنند و هرگونه حمایت و ارایه تسهیلات با تایید و نظارت بر فعالیت آنان در سامانه جامع انبار‌ها صورت گیرد.


http://www.caspiankhabar.com/90875تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96