اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمحکومان جرایم کرونا در گلستان زندانی نمی‌شوند
رییس دادگستری کل گلستان گفت: متهمان و محکومان ناشی از جرایم کرونایی در این استان با هدف جلوگیری از قضایی‌شدن دعاوی حقوقی به زندان نخواهند رفت.

به گزارش کاسپین خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار داشت:این افراد و طرفین دعوا با موضوعات ناشی از کرونا پیش از دادگاه به شعب صلحی فرستاده می‌شوند تا با توافق طرفین برای حل مشکل، چاره‌ای اندیشیده شود.

وی بیان داشت:از روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها خواسته‌ایم دعاوی و اختلافات ناشی از پیامدهای کرونا را ابتدا به شعب صلح و سازش ارجاع و سپس اگر طرفین توافق نکردند پرونده تشکیل و به شعب ارسال گردد.

وی اظهار داشت:تاکنون نیمی از این دعاوی که به شعب صلحی ارجاع شدند با توافق طرفین حل و فصل شده است.

رییس دادگستری کل گلستان گفت:پرداخت اقساطی دیون از دیگر تمهیداتی است که در شعب پیش‌بینی شده و تلاش کردیم تا حد امکان از بازداشت افراد جلوگیری و خودداری کنیم.

هاشمیان یادآور شد:این کارها و برنامه‌ها با هدف جلوگیری و ممانعت از  زندان  رفتن تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی خسارت دیده از پیامدهای کرونا است.

براساس آخرین آمار رسمی تا روز پنجم خرداد ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و ۴۵۱ نفر رسید.


http://www.caspiankhabar.com/90698تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96