اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبراستاندار گلستان:

سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی بود
استاندار گلستان در پیامی سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر را به‌ تمامی مردم حماسه‌ساز گلستان تبریک گفت و اظهار کرد: پس از سوم خرداد، جهانیان استراتژی مقابله با ایران را در جنگ شکست خورده یافتند چراکه به واقع این روز، روز مقاومت، ایثار و پیروزی بود.

 متن کامل پیام هادی حق‌شناس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهایی در تاریخ هر سرزمین وجود دارد که خود به‌تنهایی ارزش یک تاریخ را دارند.

جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از ۴ دهه فعالیت خود با تکیه بر مبانی ارزشمند اسلامی و بهره‌گیری از زعامت داهیانه حضرت امام خمینی(ره)و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و به پشتوانه مردم سلحشور و انقلابی صحنه‌های بی‌شماری از رشادت و دلاوری را در تاریخ ثبت کرده است.

جنگ تحمیلی که در ظاهر از سوی دولت عراق صورت گرفت ولی در واقع نبرد جمهوری اسلامی با تمام دنیای استکبار بود سرشار از صحنه‌های جوانمردی مردان و زنانی بود که برای دفاع از سرزمینشان از مال و جان خویش گذشتند و تاریخی را رقم زدند که همواره ماندگار شد.

سوم خرداد سالروز فتح تاریخی  خرمشهر  عزیز در عملیات بیت‌المقدس، در واقع لطف الهی بود که از آستین ملت ایران خارج شد و به تعبیر حضرت امام(ره)"خرمشهر را خدا آزاد کرد"و نشانگر حقانیت جمهوری اسلامی در  دفاع مقدس  بود.

در واقع جهانیان پس از سوم خرداد استراتژی مقابله با ایران را در جنگ شکست خورده یافتند چراکه به واقع این روز، روز مقاومت، ایثار و پیروزی بود و صد البته مردم ما همواره ثابت کرده‌اند در سایه زعامت ولی‌فقیه خویش آماده خلق حماسه‌ای همچون حماسه خرمشهر هستند.

اینجانب سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به‌تمامی مردم شریف گلستان خصوصاً خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می‌نمایم و بر این باورم که در نبرد اقتصادی امروز استکبار جهانی با ملت ایران و تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی، بار دیگر مردم ما در سایه وحدت با پیروی از مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و سیاست‌های دولت تدبیر و امید می‌تواند با سربلندی و پیروزی از این گردنه سخت عبور کند و همچون همیشه در دنیا سرافراز و مایه امید کشورهای آزادیخواه باشد.


http://www.caspiankhabar.com/90691تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96