اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرفرمانده انتظامی گلستان خبرداد

کشف ۳۰۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق در گنبدکاووس/ دو متهم دستگیر شدند
فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان گنبدکاووس خبرداد و گفت که در این راستا دو متهم دستگیر شدند.

سردار  روح الامین قاسمی  در گفتگو با  کاسپین خبر  اظهارکرد:مأموران پاسگاه انتظامی آق آباد شهرستان  گنبد کاووس حین گشت زنی در محورهای فرعی به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود:در بازرسی از خودرو مورد نظر، ۳۰ هزار لیتر نفت سفید  قاچاق  کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن بیش از دو میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تحویل  سوخت  قاچاق به مراجع ذیصلاح، تصریح کرد:در این عملیات دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف قرص غیرمجاز در  کلاله 

قاسمی همچنین از کشف هزار و ۳۳۲ عدد انواع قرص غیرمجاز در کلاله خبرداد و گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان طی یکسری کار تخصصی موفق شدند فردی را که اقدام به نگهداری و فروش انواع قرص غیرمجاز می‌کرد، شناسایی کنند.

وی بیان کرد:طی هماهنگی با مراجع قضائی و در بازرسی از محل مورد نظر تعداد یک هزار و ۳۳۲ عدد انواع قرص‌های غیرمجاز کشف و یک متهم هم در این راستا دستگیر شد.

قاسمی با تاکید بر حضور فعال پلیس گلستان در سطح جامعه، گفت:مقابله قاطعانه با قاچاقچیان و سودجویان از اولویت های  نیروی انتظامی  بوده و با اینگونه افراد برابر قانون برخورد خواهد شد./مهر


http://www.caspiankhabar.com/9067تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96