اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمدیرکل اوقاف گلستان خبرداد

آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیرعمد در گلستان به کمک واقفان و خیران
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از آزادی ۱۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به کمک واقفان و خیران در استان خبرداد.

به گزارش  کاسپین خبر ، حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد اظهارکرد:  سازمان اوقاف  و امور خیریه در رویکرد جدید خود، تقویت کارکردهای خیریه در امور اجتماعی با محوریت مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی(افق)آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه را دردستور کار قرار داده است.

وی افزود:در همین راستا سازمان اوقاف و امور خیریه در قالب طرحی به جذب کمک های مردمی جهت آزادی  زندانیان  جرائم غیرعمد اقدام کرد.

سلیمانی فرد ادامه داد:در طرح کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد  استان  گلستان ۶ نفر به همت  خیران  و واقفان گلستانی آزاد و به کانون گرم خانواده‌های خود بازگشتند.

وی افزود:مبلغ ریالی کمک به آزادی زندانیان ۲۵۰ میلیون تومان بوده است که توسط واقفان و خیرین و اداره کل زندان های استان گلستان جمع آوری و اقدام شد.

سلیمانی فرد تصریح کرد:این طرح مرحله دوم آن است که در مرحله اول تعداد ۱۱ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به برکت موقوفات و همت خیرین و اصحاب وقف آزاد شدند.

وی یادآور شد:مشارکت مؤسسات امور خیریه و رفع نیازهای منطقه‌ای نیازمندان با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود آستان مقدس امامزادگان و ارائه خدمات معیشتی، تحصیل دانش آموزانی بی بضاعت، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست ازجمله دیگر برنامه‌های اجتماعی محور سازمان اوقاف و امور خیریه محسوب می‌شود که در مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی«افق» در آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه انجام می شود./مهر


http://www.caspiankhabar.com/9023تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96