اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبررئیس کل دادگستری گلستان: با هرگونه استفاده نامشروع از اموال دولتی له یا علیه نامزدها برخورد می‌کنیم
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه تذکرات لازم به کاندیداها و دست‌اندرکاران انتخابات داده شده است، گفت: تبلیغات انتخابات مجلس از امروز آغاز شده و در صورت انجام اقدامات غیرقانونی با متخلفان برخورد می‌شود.

هادی هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار  کاسپین خبر  در گرگان اظهارداشت:روز گذشته کاندیداهای مورد تأیید شورای نگهبان معرفی شدند و از امروز نیز تبلیغات  انتخابات  آغاز شده است.جلسه‌ای را با نامزدهای 6 حوزه انتخاباتی برگزار و بایدها و نبایدهای انتخابات را به آنان اعلام کردیم.

وی گفت:علاوه براین کتابچه‌هایی را چاپ کردیم و قوانین و تذکرات لازم را به کاندیداها دادیم و دیگر حرف ناگفته‌ای به کاندیداها باقی نمی‌ماند.

رئیس کل  دادگستری  استان بیان داشت:انتظار داریم کسانی که مدعی هستند که توان قانونگذاری دارند باید بیش از دیگران تابع قوانین و مقررات باشند.

وی گفت:کسانی که از بودجه‌های دولتی و عمومی استفاده می‌کنند حق ندارند از امکانات دولتی مانند سالن، خودرو و حتی وقت و زمان دولتی که باید در خدمت مردم باشد، این زمان را له یا علیه فردی خاص استفاده کنند.

هاشمیان تأکید کرد:ما همه تذکرات لازم را به نامزدهای انتخابات دادیم و اگر استفاده غیرقانونی از اموال و سمت دولتی را ببینیم به همه دادستان‌ها دستور برخورد قاطع را دادیم./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/9020تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96