اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمعاون وزیر آموزش و پرورش در بندرترکمن: همه دانشجو معلمان عیدی می‌گیرند
معاون وزیر آموزش و پرورش از پرداخت عیدی به تمامی دانشجو معلمان در کشور خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  از  بندرترکمن ، علی اللهیار ترکمن ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی یک باب  مدرسه  6 کلاسه در این شهرستان اظهارداشت:بهمن ماه هرسال ماه پرداخت عیدی به کارکنان دولت است اما درباره پرداختی‌ها به دانشجو معلمان شائبه‌ای وجود داشت که باید آن را پیگیری می‌کردیم.

وی گفت:مصوبه دولت بر اشتغال به کار تمام وقت صراحت دارد اما چون دانشجو معلمان همزمان اشتغال به تحصیل دارند وزارت آموزش و پرورش و دیوان محاسبات پیگیر این موضوع شدند.

اللهیار ترکمن بیان داشت:امروز کمیته حقوقی دیوان محاسبات اعلام کرد باید برای دانشجو معلمان نیز پرداخت عیدی مانند تمام کارکنان تمام وقت دولتی پرداخت شود که ما پیگیر اجرای این طرح هستیم.

امروز کلنگ یک مدرسه 6 کلاسه در این شهرستان به زمین زده شد.عملیات ساخت این مدرسه در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع و با زیربنای 1500 مترمربع در دو طبقه با برآورد اعتباری 4 میلیارد تومان آغاز شده است.

طبق گفته مسئولان قرار است 3 میلیارد و 200 میلیون تومان از اعتبارات اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و800 میلیون تومان ازمحل استان‌های معین(خراسان رضوی و جنوبی، سمنان، زنجان، قزوین و گیلان)تأمین شود./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/9002تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96