اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربه مناسبت دهه فجر؛

نوبخت به گلستان می‌رود
رئیس سازمان برنامه و بودجه دوشنبه 21 بهمن به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح عمرانی و شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گلستان به این استان سفر می کند.

به گزارش  کاسپین خبر  به نقل از  سازمان برنامه و بودجه  کشور، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح  عمرانی  و شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گلستان به این استان سفر خواهد کرد.

در آغاز عملیات اجرایی مسکن محرومین شهرستان آق قلا، بهره‌برداری از آب‌بندان ۴۷ هکتاری شادلی مهر شهرستان آق‌قلا و پروژه بهره‌برداری از طرح ۱۶۰۰۰ هکتاری آغاز عملیات اجرایی پروژه زهکشی اراضی و همچنین آغاز عملیات اجرایی بیمارستان گمیشان شرکت خواهد کرد.

شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و حضور در برنامه«انقلاب»صدا و سیمای استان گلستان از دیگر برنامه‌های نوبخت در این سفر خواهد بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز  ۲۲ بهمن  ماه در مراسم راهپیمایی شهر گرگان شرکت خواهند کرد و نیز برای راهپیمایان سخنرانی خواهند داشت./مهر


http://www.caspiankhabar.com/9000تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96