اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرامام جمعه گرگان:

اقتدار ایران در منطقه از ثمرات انقلاب است
امام جمعه گرگان با اشاره به دستاوردهای بی شمار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران؛ گفت: اقتدار کشور در منطقه از ثمرات ارزشمند این انقلاب مردمی است.

به گزارش  کاسپین خبر ، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه‌های عبادی  سیاسی  نماز جمعه  گرگان  اظهارکرد:پس از پیروزی انقلاب خدمات بسیاری در حوزه‌های عمرانی در نقاط مختلف کشور اجرایی و همه اقشار مردم از این خدمات بهره مند شدند.

نماینده مردم گلستان در مجلس شورای خبرگان رهبری گفت:علاوه بر خدمت‌رسانی دولت‌های مختلف در ۴۰ سال اخیر پس از پیروزی انقلاب و حرکت مردم ایران در سال ۵۷ در حوزه تحولات خارجی هم ثمرات قابل لمسی به دست آمده است که یکی از آنها اقتدار و تأثیرگذاری ایران در تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی است.

وی ادامه داد:حوادث اخیر در کشورهای لبنان، عراق و افغانستان نشان دهنده شکست‌های متوالی استکبار در منطقه است.

امام جمعه گرگان بیان کرد:هواپیمای ایالات متحده آمریکا با تعدادی از افسران ارشد اطلاعاتی توسط طالبان سرنگون می‌شود و متن سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در مجلس سنای این کشور توسط رئیس مجلس در جلوی چشم میلیون‌ها بیننده می‌شود همه این موارد بیانگر شکست سیاست‌های آقای ترامپ در داخل و خارج آمریکا است.

وی گفت:حوادث منطقه در جبهه مقاومت بیانگر آن است که شهید حاج قاسم سلیمانی از سردار سلیمانی قوی‌تر و تاثیرگذارتر است.

نورمفیدی با اشاره به در پیش بودن  ۲۲ بهمن  اظهار کرد:حضور و مشارکت حداکثری مردم در یوم الله ادامه پیروزی جبهه‌های مقاومت و شکست‌های سیاست‌های استکبار در منطقه و جهان است./مهر


http://www.caspiankhabar.com/8998تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96