اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبردستگیری اعضای باند سرقت خودرو با 29 فقره سرقت در گرگان
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری اعضای باند سارقان خودرو در گرگان خبر داد و گفت: این افراد تاکنون به 29 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

روح‌الامین قاسمی در گفت‌وگو با  کاسپین خبر  در  گرگان  اظهار کرد:از یک ماه گذشته گزارش‌های متعددی در خصوص  سرقت  خودرو بخصوص خودروی پراید در سطح شهر گرگان به پلیس گزارش شد.

وی ادامه داد:در همین راستا کارآگاهان پلیس آگاهی استان با تشکیل تیم ویژه، بررسی‌های تخصصی و پلیسی را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد:پس از اقدامات تحقیقاتی و پلیسی، شب گذشته ماموران موفق شدند اعضای این باند چهار نفره را در یک اقدام موفق دستگیر کنند که از سارقان دو خودروی سرقتی نیز کشف شد.

قاسمی بیان کرد:تاکنون متهمان که دارای سوابق کیفری هم هستند به 29 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند و تحقیقات برای کشف اموال سرقتی و اعتراف در خصوص سرقت‌های احتمالی بیشتر اعضای این باند ادامه دارد.

وی گفت:افرادی که در بازه زمانی یک ماه تا 40 روز گذشته خودرویشان به سرقت رفته می‌توانند با مراجعه به دادسرای مرکز استان شکایت خود را مطرح و برای پیگیری پرونده به پلیس آگاهی گلستان مراجعه کنند./فارس


http://www.caspiankhabar.com/8992تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96