اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربزرگترین زنجیره تولید مرغ و تخم مرغ در گلستان با ۳۹۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح می‌شود
معاون استاندار گلستان گفت: در دهه فجر امسال زنجیره تولید مرغ و تخم مرغ در گنبدکاووس با اعتبار ۳۹۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۸۵ نفر افتتاح می‌شود.

به گزارش  کاسپین خبر  از  گرگان ، ابراهیم کریمی شامگاه سه شنبه در گفت‌وگویی خبری اظهارداشت:تا پایان دهه مبارک فجر در مجموع 2 هزار و 532 طرح در گلستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت:از این تعداد یکهزار و 299 طرح در حوزه  اقتصادی  و یکهزار و 233 طرح در حوزه عمرانی است که بهره‌برداری از آنها سبب رونق اقتصادی استان خواهدشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی  استاندار  گلستان ادامه داد:برای طرح‌های اقتصادی هزار و 882 میلیارد تومان اعتبار و در مجموع طرح‌های عمرانی 2 هزار و 930 میلیارد تومان میلیارد تومان هزینه شده است.

وی گفت:از طرح‌های مهم اقتصادی شروع عملیات اجرایی کارخانه بسته‌بندی در آزادشهر با پیش‌بینی اشتغال 300 نفر، افتتاح زنجیره تولید مرغ و تخم مرغ در  گنبد کاووس با اعتبار 390 میلیارد تومان و اشتغالزایی 285 نفر است.

کریمی بیان داشت:شروع عملیات اجرایی طرح گردشگری در گنبدکاووس با اعتبار 260 میلیارد تومان، بهره‌برداری از طرح کارخانه ظروف پلاستیکی در گرگان با اعتبار 310 میلیارد تومان، شروع عملیات اجرایی پرورش گاو میش در مراوه تپه هم از دیگر طرح‌هایی است که در این ایام به بهره‌برداری می‎رسد./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/8989تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96