اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر۲۵۰۰ واحدمسکونی دهه فجر امسال تحویل سیل‌زدگان گلستانی می‌شود
رئیس ستاد بازسازی بنیادمسکن گلستان گفت: در دهه فجر امسال ۲ هزار و ۵۰۰ واحدمسکونی تحویل مردم سیل‌زده استان می‌شود.

داوود خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار  کاسپین خبر  در گرگان اظهارداشت:تا کنون حدود 2 هزار واحدمسکونی در مناطق  سیل ‌زده استان تکمیل و تحویل مردم شده است.

وی گفت:در دهه فجر امسال نیز 2 هزار و 500 واحد دیگر نیز در شهرستان‌های سیل‌زده استان به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس ستاد  بازسازی  بنیادمسکن استان افزود:تا کنون با 28 هزار و 301 مالک خسارت‌دیده برای پرداخت تسهیلات و کمک‌های بلاعوض قرارداد بسته شده است.

وی بیان داشت:از ابتدای بازسازی مناطق سیل‌زده تا کنون بیش از 159 میلیارد و 325 میلیون تومان کمک بلاعوض به خسارت‌دیدگان پرداخت شد.

به گفته خسروی مشکلاتی که در زمینه کمبود برخی مصالح ساختمانی از جمله آجر ایتال نیز مسئولان تصمیمات لازم را برای رفع آن گرفته‌اند و همین مسئله سرعت کار را در مناطق سیل‌زده افزایش داده است.علاوه براین تا کنون 52 هزار تن سیمان رایگان نیز بین خسارت‌دیدگان توزیع شده است.

وی یادآور شد:14 هزار و 626 واحدمسکونی که به تدریج تعداد آنها افزایش یافته است نیز در استان تعمیر و تحویل سیل‌زدگان شد.

رئیس ستاد بازسازی بنیادمسکن استان ادامه داد:از 7 هزار و 707 واحد مسکونی ساخت 7 هزار و 493 واحد آغاز شده و بیش از 4 هزار و 100 واحد نیز در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

وی گفت:طبق قولی که به مردم دادیم تلاش می‌کنیم تا پایان سال بیش از 95 درصد واحدهای مسکونی تخریبی را احداث و تحویل مردم دهیم.تعدادی از واحدهای مسکونی که به هر دلیلی امکان تکمیل آنها تا پایان سال وجود نداشته باشد را نیز در بهار آینده تکمیل و تحویل سیل‌زدگان خواهیم داد./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/8966تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96