اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبربازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان: ایران امنِ امن است
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت که با وجود تبلیغات منفی برای ناامن نشان دادن ایران، این کشور کاملا امن و سرزمینی آرام برای زندگی و پیشرفت است.

پری پتی دوشنبه شب پس از تمرین تیم بسکتبال  شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:با وجود تشدید مشکلات بین دولت های ایران و آمریکا در ماه های اخیر، رفتار مردم گرگان و دیگر شهرهای ایران که برای مسابقه به آنجا رفتم نسبت به من هیچ تغییری نکرد.

وی افزود:اعتراف به امنیت و آرامش در ایران فقط نظر من نیست و دیگر بازیکنان آمریکایی شاغل در لیگ ایران به این باور معترفند.

وی ادامه داد:به تازگی مطالبی در فضای مجازی منتشر شده که در آن به نقل از من گفته شد که از حضور در ایران می ترسم اما این اخبار کاملا غلط و نادرست است.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با ابراز تمایل برای تغییر تابعیت و بازی در تیم ملی ایران گفت:در صورت تمایل مسوولان بسکتبال تیم ملی ایران حاضرم این تیم را در مرحله مقدماتی المپیک همراهی کنم.

وی همچنین از هواداران تیم بسکتبال شهرداری گرگان تقدیر کرد و گفت:در میان این تماشاگران دوستان صمیمی زیادی دارم که از انگیزه های مهم من برای ماندن در گرگان و ایران هستند.

شهرداری گرگان صدرنشین لیگ برتر بسکتبال ایران است./ایرنا


http://www.caspiankhabar.com/8911تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96