اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرشاهین‌طبع: سهم بزرگ پیروزی امشب مدیون هواداران است
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: سهم بزرگ پیروزی امشب مدیون هواداران است و جا دارد پیروزی امشب را به آنها تقدیم کنم.

به گزارش کاسپین خبر از  گرگان ، مهران شاهین‌طبع امشب پس از پیروزی تیمش برابر تیم  بسکتبال  پتروشیمی بندرامام در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:به نظرم سهم بزرگ این بازی را تماشاگران داشتند و فکر می‌کنم کار اصلی را آنها انجام دادند و جا دارد در ابتدا از همه آنها تشکر کنم و پیروزی امشب را به آنها تقدیم کنم.

وی ادامه داد:بازیکنان ما امشب خوب بازی کردند و سازمان  شهرداری ، تیم، شورای اسلامی شهر و شهردار و رسانه‌ها سهم بزرگی را در موفقیت این تیم دارند و من فقط نقش هدایت‌کننده بازیکنان را بر عهده داشتم و فکر می‌کنم بازی خوبی را امشب ارائه دادیم و انسجام خوبی داشتیم و حتی می‌توانستیم در دقایقی از بازی به دور از اقدام‌های تک روی موفق‌تر باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد:تیم پتروشیمی بندرامام تیم قابل احترامی است و من فکر می‌کنم فضایی که در سالن وجود داشت و فشاری که هواداران به تیم مقابل وارد کردند و دفاع و حمله خوب ما باعث شد پیروز میدان شویم.

شاهین‌طبع در خصوص مصدومیت و غیبت«روزبه ارغوان»تاکید کرد:روزبه بازیکن موثر و خوب ما است و«پری پتی»هم امشب با مصدومیت بازی کرد و حتی با رسیدگی پزشکی بسیار زیاد وارد زمین شد و امشب همه بازیکنان تلاش کردند و توانستند جای خالی روزبه را پر کنند.

وی در خصوص جذب بازیکن خارجی برای تیم، گفت:ما جلسه‌ای با مسوولان تیم داشتیم و پیشنهادات و گزینه‌هایی را به مدیریت تیم معرفی کردم تا در صورت امکان از بین این گزینه‌ها یک بازیکن خارجی را برای تیم جذب کنند./فارس


http://www.caspiankhabar.com/8753تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96