اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرقول استاندار گلستان برای کمک به تیم بسکتبال شهرداری گرگان
استاندار گلستان برای کمک به تیم بسکتبال شهرداری گرگان و جذب بازیکن دوم خارجی قول داد.

به گزارش  کاسپین خبر ، هادی حق شناس شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیم  شهرداری   گرگان  مقابل نیروی زمینی در هفته دوم لیگ برتر  بسکتبال  در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری گرگان، اظهار کرد:باید از تمام اعضای تیم بسکتبال شهرداری گرگان تشکر کنم که با کسب نتایج خوب باعث شادی مردم گرگان می‌شوند.

وی افزود: استاندار ی گلستان از طریق شهرداری و شورای شهر گرگان به تیم بسکتبال این شهر کمک خواهد کرد و در صورت قهرمانی هم پاداش ویژه‌ای در نظر خواهیم گرفت.

حق شناس ادامه داد:قهرمانی تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال بسیار مهم است زیرا استان گلستان ابتدای امسال با حادثه سیل روبرو شد و مردم نیاز به شادی و نشاط دارند.

وی اضافه کرد:ما تمام سعی خود را می‌کنیم که اعضای تیم شرایط راحت‌تری برای حضو در مسابقات داشته باشند و نتیجه بگیرند.

حق شناس یادآور شد:من اطلاعی از چگونگی جدب بازیکن خارجی دوم ندارم اما مساعدتی از طریق شهرداری و شورای شهر گرگان خواهیم داشت تا این تیم بتواند قهرمان شود.

لازم به ذکر است؛ در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های شهرداری گرگان و نیروی زمینی بعدازظهر پنجشنبه در سالن امام خمینی(ره)گرگان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۷۸ بر ۴۹ تیم شهرداری گرگان به پایان رسید./مهر


http://www.caspiankhabar.com/8599تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96