ه گزارش خبرنگار کاسپین خبر از گرگان،بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان این مسیرها به شرح ذیل است:
۱-گرگان از میدان شهرداری-خیابان شهدا-چهار راه شهدا-مصلی وحدت ساعت ۹.۳۰ صبح
۲-گنبدکاووس از مقابل اداره آموزش و پرورش تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۳-آزادشهر از مقابل اداره آموزش و پرورش تا حسینیه اعظم، ساعت ۱۰ صبح.
۴-کردکوی از میدان انقلاب تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۵-علی آباد از میدان ولایت به سمت مصلی امام رضا(ع)، ساعت ۱۰ صبح.
۶-مراوه تپه از مقابل مسجد امام علی(ع)تا میدان مرکزی، ساعت ۱۰ صبح.
۷-کلاله، از مقابل اداره آموزش و پرورش به سمت میدان امام خمینی(ره)، ساعت ۱۰ صبح.
۸-مینودشت از میدان امام خمینی(ره)به سمت مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۹-گالیکش از خیابان گلزار شهدا تا پارک لالههای انقلاب، ساعت ۹.۳۰ صبح.
۱۰-رامیان از میدان مرکزی به سمت شهرداری، ساعت ۱۰ صبح.
۱۱-گمیشان از میدان شهرداری تا چهارراه معلم، ساعت ۱۰ صبح.
۱۲-بندرترکمن از مقابل اداره آموزش و پرورش تا چهارراه شهید کاسب، ساعت ۹ صبح.
۱۳-آق قلا از میدان وحدت به سمت میدان شهدا و گلزار شهدای گمنام، ساعت۹ صبح.
۱۴-شهر فراغی کلاله از مصلی جمعه تا گلزار شهدای گمنام، ساعت۱۰ صبح.
۱۵-شهر اینچه برون از مقابل بخشداری تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰صبح.
۱۶-روستای کرند اینچه برون از چهار راه عرفانیه تا میدان وحدت، ساعت ۱۰ صبح.
۱۷-روستای داشلی برون از مسجد عرفانیه تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۱۸-شهر نوده خاندوز آزادشهر، از مقابل مسجد جامع تا میدان ولیعصر(عج)، ساعت ۹.۳۰ صبح.
۱۹-نگین شهر آزادشهر از مقابل مسجد المهدی تا مسجد جامع، ساعت ۹.۳۰ صبح.
۲۰-شهر دلند از مقابل بسیج تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰صبح.
۲۱-شهر خانببین از دبیرستان شهید اسفندیاری تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۲۲-تاتار علیا رامیان از مقابل شهرداری تا مسجد جامع، ساعت ۱۰ صبح.
۲۳-شهر فاضل آباد از مقابل حوزه مقاومت بسیج تا گلزار شهدای گمنام، ساعت ۱۰ صبح.
۲۴-شهر مزرعه نمونه علی آباد از ابتدای ورودی شهر به سمت حسینیه صابری، ساعت ۱۰ صبح.
۲۵-شهر سنگدوین علی آباد از مقابل مسجد رسول الله(ص)تا گلزار شهدای گمنام، ساعت ۱۰ صبح.
۲۶-نوکنده کردکوی از مقابل شهرداری به سمت زینبیه، ساعت ۱۰صبح.
۲۷-شهر انبار الوم آق قلا، از میدان امام خمینی(ره)تا گلزار شهدای گمنام، ساعت ۱۰ صبح.
۲۸-شهر دوزین مینودشت از مصلی جمعه تا مسجد امام حسین(ع)، ساعت ۱۰ صبح.
۲۹-روستای گلیداغ مراوه تپه از میدان آخوند داغستانی تا حوزه علمیه، ساعت ۸ صبح.
۳۰-روستای قازانقایه مراوه تپه از مدرسه شهید قلی زاده تا میدان مرکزی، ساعت ۸ صبح.
۳۱-شهر سرخنکلاته گرگان از دبیرستان دخترانه رسالت تا مسجد جامع، ساعت ۱۰ صبح.
۳۲-سیمین شهر گمیشان از سه راه بخشداری تا مصلی جمعه، ساعت ۱۰ صبح.
۳۳-بخش لوهصادق آباد گالیکش از مسجد امام جعفر صادق(ع)تا مدرسه برکت، ساعت ۸.۳۰ دقیقه صبح.
۳۴-روستای ینقاق گالیکش از دبیرستان دخترانه تا مدرسه حکمت، ساعت ۸.۳۰ دقیقه صبح.
۳۵-بندرگز از مقابل مسجد محمدیه به سمت مسجد جامع، ساعت ۱۰ صبح.
/باشگاه خبرنگاران جوان
http://www.caspiankhabar.com/8575