اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرکاهش ۸ درجه‌ای دمای هوا در گلستان؛ صیادان به دریا نروند
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان از امشب و فردا دمای هوا در استان ۶ تا ۸ درجه کاهش خواهد یافت و صیادان باید از فعالیت در دریای خزر خودداری کنند.

محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با  کاسپین خبر  در گرگان با اشاره به ورود سامانه سرد و ناپایدار به استان اظهار داشت:از اواخر امشب، سامانه‌ای ناپایدار از غرب و شمال غرب وارد استان می‌شود و طی امشب و فردا دمای هوای استان 6 تا 8 درجه سانتی گراد خنک‌تر شود.

وی افزود:پیامد‌های فعالیت این سامانه، رشد ابر، وزش باد شدید و  بارش  پراکنده است که تا فردا ادامه دارد و کاهش 6 تا 8 درجه‌ای دمای هوا را سبب می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی  هواشناسی  استان گلستان ادامه داد:موج دوم این سامانه ناپایدار از بعدازظهر چهارشنبه وارد استان می‌شود که رگبار پراکنده و وزش باد به دنبال دارد.

رحمان‌نیا با اشاره به مواج شدن  دریا ی خزر در این مدت، اظهار کرد:این سامانه به تناوب در روز پنجشنبه هم در استان فعال است و از بامداد جمعه از استان عبور می‌کند.

وی افزود:در این مدت بیشینه سرعت باد در دریای خزر 45 کلیومتر بر ساعت و ارتفاع امواج یک تا 2 متر پیش‌بینی می‌شود و توصیه می‌شود صیادان و همه فعالان دریایی و گردشگران در این مدت از فعالیت در دریا خودداری کنند./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/8455تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96