اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرمرکز نگهداری متکدیان در گنبدکاووس راه‌اندازی شد
مرکز خدمات اجتماعی گنبدکاووس ویژه نگهداری متکدیان باهدف جمع‌آوری و ساماندهی عاملان این پدیده نا شایست اجتماعی، توسط شهرداری این شهر و با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار کاسپین خبر ، در مراسم بهره‌برداری از این مرکز که روز دوشنبه برگزار شد و فرماندار ویژه و برخی مسوولان گنبد کاووس نیز در آن حضور داشتند، شهردار این شهر در سخنانی گفت:با افتتاح این مرکز خدمات اجتماعی، از این پس طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان با همکاری ارگان‌های متولی انجام می‌شود.

منصور طعنه گنبدی افزود:افزایش بی‌رویه آمار متکدیان در گنبدکاووس که با سوءاستفاده از عواطف مردم، برای خود شغلی تعریف کرده اند، سبب شد تا شهرداری این مرکز خدمات را که از سال‌ها قبل در دستور کار داشت، احداث و راه‌اندازی کند.

وی اضافه کرد:ساختمان این مرکز که ظرفیت نگهداری ۵۰ متکدی را دارد، درعرصه ای به مساحت ۹۵۰ مترمربع و با زیربنای ۲۸۰ مترمربع در دو طبقه و با راه مجزا احداث شده که طبقه همکف آن مختص آقایان و طبقه اول آن هم ویژه متکدیان خانم است.

طعنه گنبدی گفت:برای خرید زمین و احداث این ساختمان و نیز محوطه سازی و دیوارکشی آن درمجموع ۱۴ میلیارد ریال هزینه شده که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال آن از محل اعتبارات اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان و بقیه آن هم از بودجه شهرداری گنبدکاووس تامین شده است.

شهر گنبدکاووس با افزون بر ۱۶۰ هزار نفر جمعیت و ۲۸ کیلومتر مربع وسعت دومین شهر بزرگ استان گلستان است./ایرنا


http://www.caspiankhabar.com/8449تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96