اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر۱۵۰ روحانی گلستانی به کربلای معلی اعزام می‌شوند
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اعلام آمادگی روحانیون مستقر در استان برای همراهی کاروان‌های پیاده‌روی اربعین گفت: ۱۵۰ روحانی گلستانی امسال به همراه کاروان‌های پیاده‌روی اربعین به کربلای معلی اعزام می‌شوند.

به گزارش  کاسپین خبر  از گرگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر سایری ظهر امروز در گردهمایی  روحانیون  با عنوان«یاوران  اربعین »اظهارداشت:بیش از 150 روحانی در مناطق مختلف استان مستقر بوده و مشغول کار تبلیغ هستند.

وی افزود:امسال بنا داریم به همراه کاروان‌های پیاده‌روی اربعین یک روحانی هم اعزام کنیم.تا کنون حدود 80 نفر اعلام آمادگی کرده‌اند و امیدواریم تا روزهای آینده این تعداد به 150 نفر افزایش پیدا کند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت:از 15 مهرماه کاروان‌های پیاده به سمت  کربلا ی معلی حرکت خواهند کرد و روحانیون نیز در این سفر آنان را همراهی می‌کنند.

حجت‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز اظهارداشت:برنامه‌محوری یکی از مهم‌ترین شاخص‌های فعالیت روحانیون است و باید برهمان اساس فعالیت‌های فرهنگی و  مذهبی  خود را پیش ببرند.

وی افزود:نقش اجتماعی روحانیون باید پررنگ‌تر شود؛ آنان بتوانند باری از دوش جامعه بردارند و به حل مشکلات مردم کمک کنند./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/8426تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96