اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی در ویلاشهر گرگان افتتاح شد
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از افتتاح ایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی منطقه ویلاشهر این شهرستان خبر داد.

به گزارش  کاسپین خبر  از  گرگان ، مهدی قره‌قاش صبح امروز با گرامیداشت هفته آتش‌نشان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:ایستگاه شماره 7 منطقه  ویلاشهر  شهرستان گرگان امروز با حضور  استاندار  و شورای شهر و شهردار گرگان افتتاح شد.

وی از راه‌اندازی دو دستگاه خودروی عملیاتی در گرگان خبر داد و تصریح کرد:امروز دو دستگاه خودروی عملیاتی آتش‌نشانی در شهرستان گرگان راه‌اندازی شد.

*1514 عملیات آتش‌نشانی در 6 ماهه نخست سال جاری انجام شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری  گرگان از انجام 2 هزار و 461 عملیات آتش‌نشانی در سال گذشته خبر داد و ابراز کرد:در سال گذشته تعداد 2 هزار و ۲۴۴ عملیات شهری و ۲۱۷ عملیات در خارج از محدوده شهر گرگان انجام شد.

قره‌قاش از انجام 1514 عملیات آتش‌نشانی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت:در ۶ ماهه نخست سال جاری مأموران آتش‌نشانی شهرستان گرگان به هزار و ۵۱۴ عملیات اعزام شدند که ۱۲۱ مورد آن مربوط به حریق منزل در محدوده شهر و ۱۴ مورد آن مربوط به خارج از حیطه شهر بود.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد ۲۴۶ مورد حبس در آسانسور داشتیم، اظهار کرد:خدمت‌رسانی به ۲۵۶ حریق علفزار در محدوده شهری، ۲۱ مورد خارج از محدوده و ۲۳ مورد تصادف از دیگر اقداماتی بود که سازمان آتش‌نشانی در سال جاری انجام داد./فارس


http://www.caspiankhabar.com/8408تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96