اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر۹ گلستانی در تور جهانی والیبال ساحلی بازی می‌کنند
دبیر هیات والیبال گلستان از حضور قطعی ۲۴ تیم داخلی و خارجی در رقابت‌های تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن خبر داد و گفت: از مجموع این ورزشکاران، ۹ والیبالیست گلستانی هستند.

پروز فرخی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار کاسپین خبر  اظهار داشت:بهمن سالمی، آرش وکیلی، رحمان رئوفی، حامد میرزاعلی، آق‌محمد سلاق، بهمن قلی پوری، رسول یمرلی، کامبیز کلته و وحید نیکوفر، گلستانی های حاضر در این مسابقات هستند.
بگفته وی ۹ تیم از جمهوری اسلامی ایران به همراه ۱۶ تیم از کشورهای تایلند، عمان، ژاپن ، قزاقستان، لهستان، سوئد، اسلوونی و ایتالیا در این رویداد  ورزشی  به مصاف هم خواهند رفت.
مسابقات جهانی تور تک ستاره  والیبال ساحلی  ایران از سه شنبه ۹ مهر در زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) بندرترکمن  برگزار خواهد شد.
به گزارش کاسپین خبر سال گذشته و در دوره نخست این رقابت‌ها تیم ایران الف با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی با پیروزی مقابل تیم ایران ب با ترکیب رحمان رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی به مقام قهرمانی دست یافته بود.
 گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است و صد درصد اعضای تیم های اعزامی از ایران به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را گلستانی ها تشکیل دادند. 
شهرستان ساحلی بندرترکمن با ۸۰ هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان و کرانه شرقی دریای خزر قرار دارد./ایرنا


http://www.caspiankhabar.com/8402تبلیغ کانال تلگرامبسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96