اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبرهدیه 5 میلیونی به هر نوعروس «جشن ازدواج آسان» آزادشهر
استاندار گلستان گفت: به هر یک از نو عروسان حاضر در جشن ازدواج آسان امروز در شهرستان آزادشهر مبلغ 5 میلیون ریال هدیه می‌شود.

به گزارش کاسپین خبر از شهرستان آزادشهر، هادی حق شناس بعد از ظهر امروز در مراسم  ازدواج  آسان 36 زوج در هتل الماس آزادشهر اظهار کرد:«موسسه خیریه مصباح»تاکنون جشن ازدواج آسان برای 8 هزار زوج را برگزار کرده است و امید داریم این موسسه برای 80 هزار زوج جشن ازدواج آسان برگزار کند.
وی تصریح کرد:هدیه«موسسه مصباح»به 23 زوج امروز سفر دو روزه به  مشهد  مقدس است و  استاندار ی هم یک روز به این سفر اضافه می‌کند، ضمن اینکه تمام هزینه صبحانه، نهار و شام و خرید سوغات را به عهده می‌گیرد.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد:این زوج‌ها می‌توانند از امشب سفر خود را به مدت سه شب و چهار روز آغاز کنند و ما آمادگی پرداخت هزینه سفر آنها را داریم.
وی ادامه داد:علاوه بر پرداخت هزینه اقامت سفر، استانداری به هر یک از نوعروسان به انتخاب عروس خانم یک هدیه 500 هزار تومانی نیز می‌دهد.

*آزادشهر پایتخت ازدواج آسان کشور می‌شود
سیدرسول حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر در این مر اسم اظهار کرد:امروز در سالروز ازدواج حضرت علی(ع)با حضرت فاطمه(س)با همکاری موسسه خیریه مصباح و خیر کشوری مهدی قدیری مر اسم جشن ازدواج آسان 36 زوج در شهرستان برگزار شد.
وی افزود:به هر یک از زوجین هفت قلم کالا ضروری مانند فرش، یخچال فریزر، اجاق گاز، ظروف آشپزخانه و غیره هر یک به ارزش 90 میلیون ریال به عنوان جهیزیه اهدا شد.
فرماندار شهرستان آزادشهر خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه شهرستان آزادشهر در چندسال اخیر بیشترین جشنواره و مراسم جشن ازدواج آسان را در بین استان های کشور برگزار کرده امروز از آزادشهر پایتخت ازدواج آسان کشور رونمایی شد.
وی یادآور شد:تلاش می کنیم تا این پیشنهاد را در کشور به ثبت برسانیم و در این مسیر اداره کل  ورزش و جوانان  ما را همراهی می کند.
حسینی گفت:در شهریور ماه امسال با همکاری  شهرداری  و شورای اسلامی جشن ازدواج آسان 23 زوج در آزادشهر برگزار می شود.
ابراهیم غفاری مدیرکل  بهزیستی  گلستان در این مراسم اظهارکرد:در چهار ماهه امسال خیرین مبلغ 6 میلیارد تومان به اداره کل بهزیستی کمک کردند که از این میزان 3 میلیارد تومان بابت کمک به مددجویان سیل‌زده گلستانی بوده است.
وی افزود:در سال گذشته مبلغ 7 میلیارد تومان از سوی خیرین کمک شد که امسال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش کمک خیرین بودیم.
مدیرکل بهزیستی گلستان یادآور شد:در استان گلستان 71 موسسه تحت پوشش بهزیستی فعالیت می کنند و هر ساله با همکاری خیرین مساعدت‌هایی از طرف بهزیستی به این موسسات برای ادامه فعالیت‌شان صورت می‌گیرد./فارس


http://www.caspiankhabar.com/7958تبلیغ کانال تلگرامشهروندخبرنگار ما باشید
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر
اطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96