اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز یکشنبه سی تیر ماه 1398 / ساعت 03:36:17
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبر راه اندازی سایت بالن‌سواری در گرگان
شهردار گرگان گفت: سرمایه‌گذار در حال پیگیری و رایزنی برای گرفتن مجوز پرواز بالن است و به زودی این طرح راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کاسپین خبر از گرگان، عبدالرضا دادبود شهردار گرگان درباره وضعیت برخی طرح‌های  گردشگری  مانند سایت  بالن ‌سواریگفت:سرمایه‌گذار پیش از نوروز امسال اقدام به خرید بالن کرد و تا کنون مجوز از سوی شرکت هواپیمایی کشور برای پرواز صادر نشده است.


وی افزود:ما نیز به سرمایه‌گذار فرصت دادیم تا پیگیر دریافت مجوز‌های لازم شود و در این باره هم اتمام حجت کردیم.


شهردار گرگان گفت:اخیرا سرمایه‌گذار دیگری نیز برای این طرح اعلام آمادگی کرده است و با توجه به تأخیری که در اجرا اتفاق افتاد، از سرمایه‌گذار جدید خواستیم برنامه‌های خود را اعلام کند.


وی بیان داشت:سرمایه‌گذار جدید قول داده است در مدت کوتاهی بالن را تهیه کند و در صورتی که سرمایه‌گذار نخست هم بتواند مجوز‌های لازم را دریافت کند، بستر‌ها را برای فعالیت وی فراهم خواهیم کرد.


شهردار گرگان درباره آخرین وضعیت طرح احداث تله‌کابین در ناهارخوران گفت:همه مجوز‌های استانی در اواخر سال گذشته دریافت شد و قرار بود مجوز‌های ملی نیز در مدت کوتاهی صادر شود.


وی ادامه داد:شورای عالی جنگل‌ها ایراداتی را به طرح گرفت که مشاور این ایرادات را تا ۱۵ تیرماه برطرف کرد و طرح دوباره برای بررسی و تصویب در شورای عالی جنگل ارسال شد.


http://www.caspiankhabar.com/7703تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96