اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز یکشنبه سی تیر ماه 1398 / ساعت 03:38:18
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری گلستان برگزار می شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری گلستان روز جمعه (۲۱ تیر) برگزار می شود.

عباس بدخشان در گفتگو با کاسپین خبر اظهار کرد:پنجمین دوره  انتخابات  هیئت مدیره نظام  پرستاری  گلستان فردا(جمعه)برگزار می شود.

وی افزود:تا قبل از این انتخابات دو هیئت مدیره نظام پرستاری در استان وجود داشت که در شهرستان های  گرگان  و گنبدکاووس مستقر بود ولی با توجه به تعدد همکاران پرستار مقرر شد که طی این دوره چهار هیئت مدیره تشکیل شود.

بدخشان گفت:این هیئت مدیره ها در منطقه کردکوی، بندرگز و بندرترکمن، منطقه گرگان و آق قلا، منطقه علی آباد و  خان ببین  و شرق استان به مرکزیت گنبدکاووس تشکیل می شود.

وی بیان کرد:همکاران پرستاری که دارای کارت عضویت سازمان نظام پرستاری هستند می توانند در این انتخابات شرکت کنند.

طبق گفته بدخشان در حوزه گرگان و آق قلا، هزار و ۴۲۲ نفر، کردکوی، بندرگز و بندرترکمن ۴۸۴ نفر، حوزه شرق استان دو هزار و ۱۷ نفر و در علی آباد و خان ببین ۲۴۷ نفر عضو سازمان نظام پرستاری بوده و می توانند در رأی گیری شرکت کنند.

معاون درمان  دانشگاه علوم پزشکی  گلستان عنوان کرد:برای این کار صندوق هایی با همکاری فرمانداری و هیئت نظارت بر انتخابات و هیئت های متناظر در تهران آماده شده است.

بدخشان ادامه داد:اعضای سر صندوق و نمایندگان فرمانداری و هیئت های نظارتی مشخص شده و فردا ساعت هشت صبح تا ۶ بعدازظهر رأی گیری انجام می شود.

بدخشان با بیان اینکه گروه پرستاری به لحاظ تعداد بزرگترین گروه در حوزه سلامت بوده و همچنین اهمیت خدماتی که می دهند هم بر کسی پوشیده نیست، گفت:وظیفه اعضای هیئت مدیره پیگیری مشکلات صنفی و رسیدگی به تخلفات است.

وی بیان کرد:هیئت مدیره نظام پرستاری متشکل از ۹ نفر اعضای اصلی هستند که از ۶ پرستار، دو کاردان و بهیار و یک نفر هم متخصص اتاق عمل و یا بیهوشی است.

بدخشان خاطرنشان کرد:آراء فردا شمرده شده و به هیئت نظارت اعلام می شود؛ هیئت نظارت نتیجه را به محض تأیید به ما اعلام می کند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت:اگر کسی نسبت به نتیجه اعتراض داشت دو روز پس از اعلام نتایج فرصت دارد تا اعتراض خود را به هیئت نظارت اعلام کند./مهر


http://www.caspiankhabar.com/7694تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96