اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز یکشنبه سی تیر ماه 1398 / ساعت 03:33:01
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرناوگان سواری استان گلستان با تسهیلات ۴ درصدی نوسازی می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: مالکان خودروهای سواری عمومی تا مدل۸۶ فقط ۴۸ ساعت فرصت دارند مدارک خود رابرای دریافت تسهیلات تکمیل و به اداره راهداری در گرگان وگنبدکاووس تحویل دهند.

به گزارش کاسپین خبر از  گرگان ، مهدی میقانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:اعتبارات استانی برای دریافت  تسهیلات نوسازی  و بهسازی  ناوگان سواری عمومی  به استان ابلاغ شد.

وی افزود:مالکان این خودروها که زیر پوشش شرکت‌های سواری‌رانی فعال در شهرهای گرگان و  گنبد کاووس هستند، باید سریع‌تر برای دریافت این تسهیلات و تشکیل پرونده اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان داشت:با توجه به لزوم جذب اعتبارات استانی، مالکان ناوگان سواری عمومی تا مدل 86 برای ثبت نام و تشکیل پرونده و تحویل مدارک در 48 ساعت آینده به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‎‌ای شهرستان‌های گرگان و گنبدکاووس مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه اولویت پرداخت و معرفی به بانک با مالکانی است که سریع‌تر برای تشکیل پرونده اقدام کنند، افزود:در مرحله نخست 30 سهمیه برای شهرستان گرگان و 20 سهمیه برای شهرستان گنبدکاووس در نظرگرفته شده است و تمام تلاش این خواهد تا رضایتمندی نسبی برای رانندگان و شرکت‌ها ایجاد شود.

میقانی تعداد ناوگان سواری عمومی تا مدل 86 را در استان حدود 200 دستگاه اعلام کرد و گفت:با معرفی مالکان خودروهای سواری عمومی به بانک، تا 90 درصد قیمت خودروی جدید از طریق تسهیلات پرداخت می‌شود و تنها 10 درصد را متقاضی پرداخت می‌کند.

به گفته وی، این تسهیلات با نرخ سود چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله و از طریق  صندوق کارآفرینی امید  پرداخت می‌شود./تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7681تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96