اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز یکشنبه سی تیر ماه 1398 / ساعت 03:37:25
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبراجرای طرح جامع فرودگاه‌های کشور

ترمینال جدید گرگان تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد
رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎های ناوبری هوایی ایران گفت: امید داریم تا هفته دولت ترمینال گرگان به بهره‎برداری برسد.

به گزارش کاسپین خبر از  گرگان ، سیاوش امیرمُکری صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل  فرودگاه ‎های استان گلستان اظهار کرد:شرکت هواپیمایی و ناوبری ایران دو مدیریت توسعه و ناوبری فرودگاه‎ها و ارائه سرویس‎های هوانوردی را برعهده دارد.

وی تصریح کرد:در طول سال‎های گذشته و با همکاری مسؤولان استانی خدمات خوبی برای تکمیل فرودگاه‎های گرگان انجام شده و مهمترین آن تکمیل  ترمینال  جدید است.

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎های ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه امید داریم تا  هفته دولت  ترمینال گرگان به بهره‎برداری برسد، افزود:بهترین تجهیزات و بروزترین تجهیزات در فرودگاه گرگان نصب شده و از نظر ایمنی پرواز، خیال ما از بابت پرواز فرودگاه گرگان راحت است.

امیرمکری بیان کرد:فرودگاه‎ها در جهان به عنوان بنگاه اقتصادی شناخته می‎شوند که در توسعه منطقه می‎تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

وی افزود:از بیش از 53 فرودگاه در کشور تنها دو تا سه فرودگاه از نظر اقتصادی شرایط خوبی دارند اما فرودگاه‎ها به توسعه مناطق کشور کمک می‎کند و در این شرایط اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎های ناوبری هوایی ایران به بحران سیل اشاره کرد و متذکر شد:فرودگاه‎ها با امدادرسانی به موقع از مسیر هوایی توانستند از مردم سیل‌زده حمایت کنند.

امیر مکری خاطرنشان کرد:از مسؤولان استان درخواست داریم که حمایت خود را از فرودگاه گلستان ادامه دهند و ما هرچه در توان داریم به استان کمک خواهیم کرد.

وی گفت:آذری در دوره‎ای که به عنوان معاون فرودگاه مهرآباد بودند در دوره بعد شایستگی وی مورد توجهمسؤولان قرار گرفت و به عنوان مدیرکل فرودگاه‎های گرگان منصوب شد و امیدواریم در مسؤولیت بعدی بتواند ما را سربلند کند.

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎های ناوبری هوایی ایران گفت:«علی متانت»از متخصصان هوانوردی است و کار وی در استان گلستان سخت است، «متانت» به دنبال برنامه‎های توسعه‎ای است و قطعا وی در فرودگاه‎های استان برنامه‎های جدید انجام خواهد داد.

امیر مکری متذکر شد:در سال گذشته تنها فرودگاهی که افزایش میزان پرواز داشت استان ایلام بود و گرچه موضوع حج و زیارت به این مهم کمک کرد ولی آقای «متانت» قطعا می‎تواند در استان افزایش میزان پرواز را دنبال کند.

وی افزود:با تفاهم‎نامه‌هایی که امضاء شد تلاش بر این است که هوانوردی عمومی در تمام فرودگاه کشور فعال شود و کلاله و گرگان می‎تواند از مکان‎هایی باشد که به رونق هوانوردی کمک کند./فارس


http://www.caspiankhabar.com/7676تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96