اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز یکشنبه سی تیر ماه 1398 / ساعت 03:36:55
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرتصادف مرگبار در محور فراشبند - جم

انفجار خودرو «سراتو» در گرگان و مرگ راننده 34 ساله در بیمارستان
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از انفجار خودروی «سراتو» با دو سرنشین خبر داد و گفت: راننده در حال انتقال از وضعیت شدید مجروحیت و سوختگی برخوردار بود.

مهدی قره‌قاشی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار کاسپین خبر در گرگان درباره  انفجار  خودروی سواری در خیابان  گلشهر  گرگان اظهار کرد:این حادثه ساعتی پیش در خیابان گلشهر گرگان رخ داد که خودروی«سراتو»در هنگام حرکت دچار  حریق  و انفجار شد.

وی ادامه داد:خودرو در ابتدای خیابان گلشهر دوم دچار حریق و انفجار و در نهایت در ابتدای گلشهر چهارم متوقف شد که به دلیل شدت حریق، دو سرنشین داخل خودرو توان خروج از خودرو را نداشتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان خاطرنشان کرد:بلافاصله تیم اطفا حریق آتش‌نشانی وارد عمل شد و هر دو فرد پس از اطفا حریق از خودرو خارج شدند.

قره‌قاشی بیان کرد:متاسفانه وضعیت سوختگی و جراحت راننده در هنگام خروج و انتقال مساعد نبوده و دچار جراحت شدید و سوختگی بالا شده است.

وی درباره سرنشین دوم خودرو گفت:خوشبختانه وی از با وجود جراحت و سوختگی اما وضعیت بهتری نسبت به راننده داشته است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار کاسپین خبر در گرگان در خصوص آخرین وضعیت راننده مجروح این حادثه اظهار کرد:متاسفانه پس از انتقال مجروح به بیمارستان شدت جراحات بسیار زیاد بوده است.

علی متکی گفت:متاسفانه با وجود تلاش‌های بسیار همکاران در اورژانس و اجرای«سی پی آر»این فرد جان خود را از دست داد اما فرد دوم در وضعیت بهتری قرار دارد و روند درمان وی در حال انجام است.

گفتنی است، فرد  فوت  شده به نام«سعید روحی‌نژاد»متولد سال 1364 است و فرد مجروح با نام«محمدرضا روحی‌نژاد»در بیمارستان بستری است./فارس


http://www.caspiankhabar.com/7669تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96