اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:11:30
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرکمبود ۳۰۰ هزار معلم در کشور طی ۳ سال آینده
مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور با بیان اینکه در ۳ سال آینده کشور با کمبود ۳۰۰ هزار معلم مواجه است، گفت: نیاز است که مجلس حمایت ویژه از آموزش و پرورش و طرح‌های دانشگاه فرهنگیان داشته باشد.

 مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور  با بیان اینکه در ۳ سال آینده کشور با کمبود ۳۰۰ هزار  معلم  مواجه است، گفت:نیاز است که مجلس حمایت ویژه از آموزش و پرورش و طرح‌های دانشگاه فرهنگیان داشته باشد.

به گزارش کاسپین خبر،  حجت الاسلام عابدی  عصر امروز در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در همایش نکوداشت یکصدمین سال تاسیس دانشگاه فرهنگیان کشور و 81 سال تاسیس این دانشگاه در گلستان اظهارداشت:با ثبت آموزش عالی کشور در جهان به قدمت یک‌هزار و 750 سال ارزش تمدن و فرهنگ ایران به همه کشورهای جهان ثابت شد.

 

وی افزود:اهداف آموزش و پرورش همان اهداف نظام جمهوری اسلامی است و به همین سبب می‌توان گفت که آموزش و پرورش امانت‌دار بهترین سرمایه خانواده‌ها و کشور است.

 

مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور بیان داشت:انتظار داریم نظام تعلیم و تربیت فرزندان کشور را حق‌جو، مبتکر، خودباور و اجتماعی تربیت کند و معلم مربی جان و جسم دانش‌آموزان است که استعدادهای نهان را به مجلس عیان دعوت می‌کند.

 

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی وظیفه مهمی در قبال آموزش و پرورش دارد، ادامه داد:آموزش و پرورش نیاز به حمایت دارد و صدای این امانت‌دار فرزندان کشور به گوش همه رسیده و باید مسئولان کشور از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی این صدا را با گوش جان شنیده و به آن توجه کنند.

 

حجت الاسلام عابدی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت:یک‌سال بیشتر از عمر مجلس شورای اسلامی این دوره باقی نمانده و شما باید آستین همت بالا زده و از این ارگان حساس و تاثیرگذار جامعه حمایت کنید.

 

وی یادآور شد:در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان طرح‌های کم هزینه وجود دارد که نیاز به حمایت مجلس شورای اسلامی در حیطه هماهنگی و قانون گذاری است.

 

مشاور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور خاطرنشان کرد:در 3 سال آینده کشور با کمبود 300 هزار معلم مواجه است.باید مجلس شورای اسلامی حمایت های لازم در حوزه چالش ها و مشکلات آموزش و پرورش که بخشی سخت افزاری و بخش دیگر نرم افزاری است،داشته باشد.

 

وی اضافه کرد:نجات و حمایت از آموزش و پرورش، نجات انقلاب اسلامی و نسل‌های آینده کشور است.دانشگاه فرهنگیان راهکارهایی دارد که با مدیریت و هماهنگی مجلس شورای اسلامی می‌تواند بخشی از مشکلات را بدون نیاز به بودجه حل کند.

 

حجت الاسلام عابدی گفت:بنیاد خیرین دانشگاه فرهنگیان در حال شکل گیری است و نخستین مجمع عمومی این بنیاد برای انتخابات هیئت امناأ با حضور شخصیت‌های بزرگ و مهم کشوری در 25 دی ماه امسال تشکیل می‌شود/تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7354تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96