اخبار گرگان و گلستان|کاسپین خبر
امروز دوشنبه یک بهمن ماه 1397 / ساعت 08:12:00
بسته خبری اختصاصی کاسپین‌خبرمدیران کل بانوان و خانواده و امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان معرفی شدند
مدیرکل جدید دفتر بانوان و خانواده و سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان امروز در مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری معرفی شدند.

مدیرکل جدید دفتر بانوان و خانواده و  سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی  استانداری گلستان امروز در مراسمی با حضور  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری  معرفی شدند.

به گزارش کاسپین خبر، در مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری،  علی برزمینی  به عنوان سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی و خانم  الهه غیناقی  به عنوان  سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری  معرفی و از عبدالرضا چراغعلی و کلثوم غفاری مدیران کل پیشین تقدیر شد.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این جلسه گفت:هیچ تهدیدی در کشور بالاتر از آسیب‌های اجتماعی نیست و نگرانی‌ها و دغدغه‌های بی‌شماری از سوی مسئولان در این حوزه وجود دارد.

 

عبدالرضا چراغعلی ادامه داد:کار در حوزه اجتماعی و فرهنگی استانداری به واقع سخت است و تلاش دوچندانی را می‌طلبد که خوشبختانه با شناختی که از آقای برزمینی جانباز دوران دفاع مقدس با سابقه 4 سال حضور معاونت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی دارم، این شایستگی را دارند و منشاء خدمت، خواهند بود.

 

وی بیان کرد:در حوزه بانوان و خانواده نیز انتظار ما از مدیریت این اداره کل این است که با تعامل با اداره کل امور اجتماعی و سایر ادارات کل حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های این حوزه بتوانند شاخص‌های مربوط به حوزه زنان و خانواده را در استان گلستان ارتقاء دهند.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با تأکید بر پرهیز از نگاه‌های حزبی و سیاسی مدیران خاطرنشان کرد:همه ما باید فراتر از جریانات سیاسی به عنوان سرباز نظام و دولت در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عملکرد دولت را در حوزه‌های مختلف تبیین و امید و نشاط را به جامعه تزریق کنیم/تسنیم


http://www.caspiankhabar.com/7340تبلیغ کانال تلگراماطلاعیه شرکت گاز گلستان درباره آزمایش نشت گاز
تبلیغات نظام مهندسی ساختمان گلستان سال 96